HIGIÉNIAI CSOPORTVEZETŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Egyéb

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Tamási-Hús egy nagy nemzetközi konszern magyarországi leányvállalata.

Családbarát cégként hisznek az emberi értékekben, a minőségben és a környezet védelmében.

Szenvedélyük a BACON gyártás, hiszen a piac vezető bacon gyártójaként ebben a legjobbak.

Légy te is csapatuk tagja, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Az üzemi területen található gépek/berendezések takarításának koordinálása,
  • Az üzemi takarító kollégák munkájának szervezése/támogatása,
  • Az ezzel kapcsolatos adminisztrációk elvégzése (vegyszerrendelés, eszközök biztosítása),
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • 5-8 fős csoport vezetésében szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • 3 műszakos folyamatos munkarend vállalása,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Terhelhetőség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyt jelent:
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
  • HACCP rendszer ismerete.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezési csomag,
  • Stabil háttér,
  • Cafetéria,
  • Útiköltség támogatás,
  • Családias hangulatú, családbarát munkahely,
  • Jó csapat és szakértő kollégák,
  • Napi meleg étkezés biztosítása.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • 3 műszakos munkavégzés.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Tolna megye

Szeretne egy szuper csapatban dolgozni? Fontos Önnek, hogy egy piacvezető, innovatív cégnél dolgozhasson? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 16 nap múlva