ÉLELMISZERIPARI LABOR TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy szuper csapatban dolgozni?

Fontos Önnek, hogy egy piacvezető, innovatív cégnél dolgozhasson?

Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője.

Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében.

Bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi munkakörbe:

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • Analitikai és mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (víz-, félkész termék, késztermék mintákban),
  • Adatok továbbítása a felettese felé,
  • Környezeti minták vizsgálata,
  • Szükség esetén mintavételezés.
Jelentkezzen, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Minimum középfokú végzettség érettségivel,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat élelmiszeripari területen laboránsként (preferáltan mikrobiológiai vagy analitikai területen),
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Rugalmas hozzáállás.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Labortechnikus, vegyész labortechnikus vagy vegyipari labortechnikus végzettség,
  • Analitikai vagy mikrobiológiai laborban szerzett laboráns gyakorlat.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés végzettség és tapasztalat szerint,
  • OTP Szép kártyára havonta nettó 17.000. forint,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Díjmentes szálláslehetőség,
  • Bejárási támogatás,
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra, két műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka, lehetőség szerint fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Egyéb | Tolna megye

Partnerünk egy nagy nemzetközi konszern magyarországi leányvállalata. Családbarát cégként hisznek az emberi értékekben, a minőségben és a környezet védelmében. Szenvedélyük a BACON gyártás, hiszen a piac vezető bacon gyártójaként ebben a legjobbak. Légy te is csapatuk tagja, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva