ÜZLETKÖTŐ - KEY ACCOUNT MANAGER

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Kematechnik Innomontage Kft.
Több, mint 30 éves szakmai múlttal Magyarország egyik piacvezetője
a felületkezelő berendezések tervezése, gyártása és forgalmazása terén.

Sikeres sales csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • Minimum 2-3 éves műszaki értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Pest megyei lakcím (budapesti irodánkba heti rendszerességű bejárás szükséges)
  • Jó szervezői és kommunikációs készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, vevőorientáltság
  • Jogosítvány
A leendő munkatárs feladatai:
  • Komplett felületkezelő berendezések és azok alkatrészeinek értékesítése
  • Új partnerkapcsolatok felkutatása, meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás
Amit kínálnak:
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil háttér, kitűnő munkahelyi körülmények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos munka
  • Versenyképes bérezés (alapbér + teljesítményarányos prémium rendszer, cégautó, laptop, céges telefon)
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes
szakmai magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Érdekel a tehergépjárművek világa és szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalat tagja lenni? Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel és véredben van az értékesítés? Partnerünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, mely a nemzetközi piacon is elismert termékeket forgalmaz. Fő profiljuk az építőipari és erdészeti rakodódaruk, emelőkosaras járművek, valamint targoncák forgalmazása és tehergépjármű felépítmények gyártása. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 49 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra! Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása. 12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva