MÉRNÖK TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid?

Akkor beszéljünk erről a lehetőségről!

Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira.

Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Hideg és meleg leadek alapján új ügyfeleket felkutatni, kontaktálni majd ügyféllátogatásokat lebonyolítani.
  • Műszaki tanácsadással nyereséges megrendeléseket szerezni a vállalati portfólió termékeire.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel/potenciális vevőkkel telefonon, vagy személyesen.
  • Konkurens vállalatok folyamatos monitorozása, piac figyelése.
  • Rendszeres riportálás (heti, havi, negyedéves) a vezetőség felé.
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 5 év műszaki termékekkel kapcsolatos tanácsadásban vagy értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás (gyártókkal történő kommunikáció miatt).
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Ambiciózus, motivált, agilis és sikerorientált személyiség.
  • Fejlődésorientált, kíváncsi és nyitott hozzáállás.
  • Precíz és önálló munkavégzésre képesség.
Előny, de nem feltétel:
  • Gépészmérnöki végzettség.
Az alábbiakkal becsülnek meg Téged és a munkádat:
  • Tapasztalat függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Teljesítményarányos éves bónusz.
  • Cégautó (magánhasználatra is).
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Önálló munkavégzés lehetősége.
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség.
  • Dinamikus, összetartó csapat.
Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Kelet-Magyarország

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidőben

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Érdekel a tehergépjárművek világa és szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalat tagja lenni? Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel és véredben van az értékesítés? Partnerünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, mely a nemzetközi piacon is elismert termékeket forgalmaz. Fő profiljuk az építőipari és erdészeti rakodódaruk, emelőkosaras járművek, valamint targoncák forgalmazása és tehergépjármű felépítmények gyártása. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 58 nap múlva

Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra! Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása. 12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy név jut eszébe… Kereskedelmi csapatuk a növekvő igények miatt bővülést tervez most, így az alábbi pozícióba keresik legújabb kollegájukat:

A hirdetés lejár 23 nap múlva