DIVÍZIÓVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a magyar gáz és olajiparhoz kapcsolódva jött létre 2002-ben,
azzal a céllal, hogy a tulajdonosoknál ezen iparágban felhalmozódott tudást
és ismeretet hazai háttér mellett kilépve Európa piacaira kamatoztassák.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Németországban tevékenykedő társaság részére lakatosipari divízió felépítése és működtetése
  • Potenciális partnerek felkutatása, saját ügyfélkör kialakítása
  • A már meglévő ügyfelekkel való aktív, bevételorientált, napi kapcsolattartás
  • Futó munkák felügyelete, elszámolása
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása és nyomon követése a partnereknél
  • Szerződések előkészítése, azok tartalmának egyeztetése a társosztályokkal
  • Heti és időszaki riportok precíz, pontos elkészítése
  • A cég jó hírének építése, annak megőrzése, érdekeinek lojális képviselete
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 3-5 éves lakatosipari értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség német és magyar nyelven
  • Elkötelezett és siker vezérelt egyéniség
  • Kitartó, lelkes, pozitív személyiség
  • Kiváló helyzetfelismerő képesség, kreativitás, jó szervezőképesség
  • Hajlandóság rendszeres külföldi utazásokra
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Németországi munkatapasztalat
Amit kínálnak:
  • Fix alapbér, plusz teljesítményarányos EURO-ban folyósított mozgóbér
  • Céges telefon, laptop
  • A munkaidő szabad beosztásának a lehetősége az eredmény elvárások teljesítése mellett
  • Rendszeres, a cég által finanszírozott külföldi utazási lehetőség
  • Országosan bárhonnan végezhető, rendszeres külszolgálattal
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Szeged

Hosszútávú karrierlehetőséget és stabil munkahelyet keresel? Szeretnél hozzájárulni a pihentető alváshoz, azáltal, hogy vásárlóid számára biztosítod a legmegfelelőbb termékeket? Megtaláltad! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő, családi vállalkozás. A vállalat fő profilja a tollal/pehellyel, gyapjúval, műszállal és egyéb természetes és szintetikus szállal töltött paplanok és párnák gyártása, forgalmazása. Immáron tizenkettedik éve folyamatosan birtokolják a Superbrands márkaelismerést, valamint évek óta a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tagjai. Külkereskedelmi csapatuk vezetésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk fémmegmunkálással foglalkozó családi vállalat, mely nemzetközi és hazai autóipari partnerek kiszolgálását látja el két telephelyről. Operatív működésük koordinálására szeretnének olyan felsővezetőt beilleszteni, aki autóiparból hozott szakmai ismereteivel és megoldásaival erősíteni tudja a cég stabilitását a piacon. Számukra keresek határozott, magabiztos, következetes vezetőt az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szeretnél részese lenni egy dinamikusan fejlődő vállalat sikertörténetének? Készen állsz arra, hogy vezess egy csapatot, ami új magasságokba emeli a vásárlói élményt? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk közel 50 országban van jelen saját értékesítő vállalatai révén és további 50 piacon pedig importőrökön keresztül. A vállalat háztartási cikkek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Légy részese egy sikeresen működő csapatnak az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 44 nap múlva