NEMZETKÖZI ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER / CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban és

Otthonosan mozogsz a nemzetközi kapcsolatok terén, és több nyelven kommunikálsz?

Magabiztos vezetőként is megállod a helyed?

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető textilipari márkája.

 A vállalat fő profilja a tollal/pehellyel, gyapjúval, műszállal és egyéb természetes és szintetikus     szállal töltött paplanok és párnák gyártása, forgalmazása.

Immáron tizenkettedik éve folyamatosan birtokolják a Superbrands márkaelismerést, valamint évek óta a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tagjai.

Külkereskedelmi csapatuk vezetésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Legalább 1-3 év export termelő/értékesítő vállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalattal rendelkezel (2-5 fős csapat munkáját már koordináltad).
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (preferáltan gazdasági, kereskedelmi területen).
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van (partnerekkel való kapcsolattartáshoz).
  • Magabiztos Excel tudásod van (beszámolók, riportok készítéséhez).
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezel.

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • csoport (6 fő külkereskedelmi ügyintéző és 1 fő beszerző) munkáját irányítod, koordinálod, részükre szakmai támogatást biztosítasz.
  • Az export tevékenységet az üzlet megkötésétől egészen a termék kiszállításáig felügyeled, koordinálod és támogatod.
  • Kapcsolatot tartasz a nemzetközi partnerekkel (megrendeléseiket nyomon követed, problémáikat kezeled).
  • Szorosan együttműködsz a külkereskedelmi vezetővel.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • További idegennyelvek ismerete (spanyol, francia stb.).

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Tapasztalat függvényében kiemelkedő alapbért biztosítanak.
  • Fejlődési és tanulási lehetőségeket nyújtanak, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül.
  • Alkalmanként Home Office lehetőséget biztosítanak.
  • Hosszútávú karrierlehetőséget kínálnak egy stabil vállalatnál.

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaidő: Törzsidő: hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, pénteken 8:00-15:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk fémmegmunkálással foglalkozó családi vállalat, mely nemzetközi és hazai autóipari partnerek kiszolgálását látja el két telephelyről. Operatív működésük koordinálására szeretnének olyan felsővezetőt beilleszteni, aki autóiparból hozott szakmai ismereteivel és megoldásaival erősíteni tudja a cég stabilitását a piacon. Számukra keresek határozott, magabiztos, következetes vezetőt az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol rövid időn belül teljesülhetnek az elképzelései? Több pénzre, sikerre, biztonságra és mégis önállóságra vágyik egy professzionálisan működtetett értékesítői csapaton keresztül? Akkor partnerünknél a helye! Magyarország legsikeresebb Franchise partneri címét elnyerő cég, akihez keressük új munkatársuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Szeretnél részese lenni egy dinamikusan fejlődő vállalat sikertörténetének? Készen állsz arra, hogy vezess egy csapatot, ami új magasságokba emeli a vásárlói élményt? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk közel 50 országban van jelen saját értékesítő vállalatai révén és további 50 piacon pedig importőrökön keresztül. A vállalat háztartási cikkek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Légy részese egy sikeresen működő csapatnak az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 50 nap múlva