EMBEDDED SOFTWARE ENGINEER (C, C++)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízóm italcsomagolás visszaváltó gépek fejlesztésére és értékesítésére specializálódott.
Az EU-s irányelveknek megfelelő PET-üveg és alumínium betétdíj bevezetése miatt folynak teljesen új egyedi tervezésű mobilautomata fejlesztések.
A beágyazott szoftverfejlesztő csapatuk bővülése miatt keressük
mikrovezérlők programozásában jártas új munkatársukat

EMBEDDED SOFTWARE ENGINEER

pozícióba.

Az alább feladatokban számítunk Rád:

  • PIC mikrokontroller családra fejlesztés
  • Szoftverkövetelmények, rendszertervek készítése
  • Hardverközeli programok fejlesztése C, C++ programozási nyelven, egyéni, és csapatmunkában egyaránt
  • Elemző és értékelő algoritmusok fejlesztése, kódolása
  • Szoftvertesztelés
Szakismereteid az alábbi területen fontosak:
  • Legalább 3 év Linux, Rasberry, C, C++ tapasztalat
  • Fejlesztettél már PIC mikrokontroller család valamely tagjára
  • Van hardvertervezésben szerzett gyakorlatod
  • Van digitális képfeldolgozás területén szerzett tapasztalatod
  • Ismered a hardverközei programozáshoz szükséges analóg és digitális hardvereket
  • Ismered a fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszereket
  • Eligazodsz az angol nyelvű technikai dokumentációkban, szakmai kérdésekre tudsz reagálni angolul
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Előnyt jelent:
  • Webes technológiák ismerete
  • Agilis módszertan ismerete
Amivel honorálják munkád:
  • Megegyezés és kompetencia szint szerinti bérezés
  • Célprémium kifizetések
  • Összetartó, együtt ötletelő, kooperatív mérnöki csapat: együtt gépészek és IT-sok
  • Választható munkaeszközök
  • Csapatépítő programok
  • Teljes spektrumú betekintés egy új találmány fejlesztésébe, gyártásába
Munkaidő:
  • Heti 40 óra
Munkavégzés helye:
  • ONSITE: Budapest X. kerület (Kőbánya - Kispest közelében)

Amennyiben szeretnél csatlakozni egy növekvő vállalathoz, mely üzleti és társadalmi szempontból is értékes tevékenységgel foglalkozik, küldd el CV-det, a " Jelentkezés" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Több éves PLC és Robot programozói tapasztalatod van? Szeretnél egy most induló gyár olyan szakemberei közé tartozni akik kívülről, belülről ismerik a gyártást? Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk egy globális autóipari beszállító, aki egy zöldmezős beruházás keretén belül új ipar 4.0-ás gyártóüzemet indít Budapesthez közel. Karosszéria-, alváz- és mérnöki megoldások átfogó választékát kínálja majd a globális ügyfeleinek.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Kutatás-fejlesztés / R&D | Pest megye

Megbízónk távközlés tervezéssel, kutatás és fejlesztéssel foglalkozó magyar vállalat. Számukra keresünk egy tapasztalt és elkötelezett középvezetőt, aki saját innovatív elektronikai eszközük fejlesztéséért és gyártásának felügyeletéért lesz felelős az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva