PLC PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Külföld / Európa

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Szerb Középfok szóban és írásban

Szeretnél a világ élvonalához tartozni?

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni?

Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében?

Dolgoznál új beruházáson, telepítésen?

Itt van a TE lehetőséged!

Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik.

Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Dedikáltan egy újonnan induló autóipari beruházáson egyedi gépek telepítését, programozását, üzembehelyezését fogod végezni.
  • Együttműködsz a projektekben résztvevő tervezőkkel.
  • A meglévő gépeken/berendezéseken módosításokat hajtasz végre.
  • A garancia ideje alatt a meglévő gépeket, berendezéseket felügyeled.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Műszaki szakirányú felsőfokú végzettséggel vagy Technikus végzettséggel rendelkezel.
  • 1-2 éves tapasztalatod van Beckhoff, Siemens, vagy Allen-Bradley PLC programozásban.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Érdeklődsz az új technológiák iránt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szenzortechnikai ismeretek.
  • Elektromos tervezésben való jártasság.
  • Kisfeszültségű áramkörök kivitelezésében szerzett tapasztalat.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Szaktudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • Fejlődési és tanulási lehetőségeket nyújtanak, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül.
  • Év végi bónusz lehetőséget nyújtanak.
  • Bérezésben folyamatos előrelépési lehetőséget adnak.
  • Rugalmas munkaidőt biztosítanak.

Munkavégzés helye: Szerbia -Újvidék

Munkaidő:  Rugalmas munkabeosztás

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk aggregátorok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd fejleszteni szaktudásodat a villamos tervezői rendszerek területén? Érdekel a PLC programozás? Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva