VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk aggregátorok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat.
Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége.

Szeretnéd fejleszteni szaktudásodat a villamos tervezői rendszerek területén? Érdekel a PLC programozás?

Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk

pozícióba.
Feladataid lennének:
  • Dízelmotoros készenléti üzemmódú áramfejlesztők meglévő, vagy újonnan kialakítandó villamos rendszerekbe (iroda, ipari, kereskedelmi és egyéb létesítmények) történő illesztésének tervezése
  • Hálózat dízel átkapcsolások tervezése
  • Megszakítókat működtető vezérlő rendszerek tervezése, PLC programozás
  • A tervezett átkapcsoló rendszerek helyszíni beüzemelésének mérnöki támogatása
  • Értékesítés támogatása előzetes villamos adatszolgáltatással
  • Üzemelő készenléti áramfejlesztők hibakeresésének és hibaelhárításának mérnöki támogatása, helyszíni közreműködéssel is
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Az ellátandó feladatok valamelyikéhez kapcsolódó villamosmérnöki tevékenységben szerzett minimum 1 éves szakmai gyakorlatod van
  • Tudsz angolul kommunikálni - legalább a szakmai anyagok megismerésére
  • Ismered a villamos tervezői rendszert/rendszereket (Pl.  EPLAN és AutoCAD)
  • PLC programozói tapasztalatod van (pl.Deep Sea Electronics, Mitsubishi)
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretekkel rendelkezel - Word, Excel, PowerPoint
  • Van B kategóriás jogosítványod
Előnyként vett:
  • Villamos forgó gépekkel, elektronikai berendezésekkel és vezérlésükkel kapcsolatos ismeretek
Amit nyújtunk számodra:
  • Kiemelkedő bónusz rendszert - egy havi fizetés év végén
  • Évente ipari és piaci viszonyok szerinti béremelést
  • Home office lehetőséget - a próbaidő lejárta után
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon, mobilinternet)
  • Vállalati képzéseket külföldön (Románia, Portugália, Franciaország, Olaszország)
  • Kiszámítható hosszú távú munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőséget, illetve változatos munkakört
Munkavégzés helye:
  • Budaörs - a Premier Outlet közelében (188-as busszal könnyedén megközelíthető)
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig napi 8,5 óra - rugalmas időbeosztással
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el friss szakmai önéletrajzodat MAGYAR és ANGOL nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva