KIJÁRÓS SZERVIZTECHNIKUS (LÉGZÉSVÉDELMI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk német tulajdonú a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat. Biztonságtechnikai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosítanak ügyfeleik számára. Termékskálájukba tartozik a légzésvédelem, a kábítószer- és alkoholszűrő eszközök és a személyre szabott mérnöki megoldások, valamint az egyéni védőfelszerelések, szerviz, oktatás, illetve mind a hordozható, mind a telepített gázérzékelő megoldások.

Divíziójukba új munkatársat keresnek

KIJÁRÓS SZERVIZTECHNIKUS (LÉGZÉSVÉDELEM TERÜLET)
pozícióba.
Munkakörhöz tartozó feladatok:
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, szerviz-szerződések frissítése
  • A cégtermékeinek karbantartása, szervizelése a cég saját szerviz műhelyében, valamint az ügyfelek telephelyein
  • Hibakeresés, szoftveres bemérések végzése
  • Felhasználók oktatása
  • Szerviz vezetővel való szoros együttműködés
Az alábbi tudásaid kamatoztathatod:
  • Ipari pneumatika/hidraulika területen szerzett tapasztalat
  • Elektronikai vagy mechatronikai technikus végzettség
  • Legalább 1-2 év műszaki berendezések szervizelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (gyártóműi tanfolyamok elvégzése/műszaki leírások megértése/ külföldi Termékmenedzserrel való kooperáció)
  • B kategóriás jogosítvány - aktív vezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, Word, CRM rendszer használat
Előny:
  • Metrológiai készségek, ismeretek
  • Robbanásbiztos villamosberendezés kezelő, javítói képzés
  • Ipari elektronikai területen szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Céges autó - magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
Munkavégzés helye:
  • Budapesten és országszerte vidéken
  • Heti 1-2 alkalommal a XIII. kerületi telephelyen
Munkaidő:
  • H-CS 8:00-17:00;  P 8:00-14:30

Amennyiben szívesen csatlakoznál ügyfelünk csapatához, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Külföld / Európa

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Szeretnél részt venni a legkorszerűbb elektronikus rendszerek telepítésében? Elsajátítanád az autóipar leginnovatív technológiáit? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Szakmunka | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba, ahová pályakezdők jelentkezését is várják:

A hirdetés lejár 29 nap múlva