MŰSZERÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Külföld / Európa

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Szerb Középfok szóban és írásban

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni?

Szeretnél részt venni a legkorszerűbb elektronikus rendszerek telepítésében?

Elsajátítanád az autóipar leginnovatív technológiáit?

Itt van a TE lehetőséged!

Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik.

Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten.

Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része.

Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • A cégcsoport által gyártott egyedi célgépek villamos szekrényének szerelése, kötözése, telepítése lesz a fő feladatod.
  • Dokumentálod a műszakban elvégzett feladatokat.
  • Naponta együttműködsz és kommunikálsz a többi szakterületen dolgozó munkatársaddal.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Középfokú technikusi vagy szakmunkás végzettséggel rendelkezel.
  • Legalább 3 éves műszerész vagy elektromos karbantartó pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel célgépgyártásban vagy automatizált gyártósorral rendelkező termelő cégnél.
  • Kommunikációs szintű szerb nyelvtudásod van.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Érdeklődsz az új technológiák iránt.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Szaktudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • Fejlődési és tanulási lehetőségeket nyújtanak, képzéseken, szakmai workshop-okon keresztül.
  • Év végi bónusz lehetőséget nyújtanak.
  • Bérezésben folyamatos előrelépési lehetőséget adnak.
  • Rugalmas munkaidőt biztosítanak.

Munkavégzés helye: Szerbia - Újvidék

Munkaidő: 8 órás munkavégzés, hétfőtől-péntekig 8:00-17:00

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Tolna megye

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni, akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Karbantartói csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Szakmunka | Baranya megye

Partnerünk a magyarországi kávészolgáltatási piac meghatározó cége. Számukra keresünk új munkatársakat 1 főt Budapestre és 1 főt pedig Dél Dunántúl területre a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva