ÉPÜLETGÉPÉSZETI PROJEKTVEZETŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás.

Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre:
  • Alapfeladata a kivitelezési tevékenység irányítása, az építésvezetők, alvállalkozók és előkészítési csoport koordinálásával,
  • Részt vesz a kiviteli dokumentáció műszaki felülvizsgálatában, képviseli azt a Megrendelő felé, és folyamatos kapcsolatot tart a Megrendelővel,
  • Tervezőkkel történő közvetlen kapcsolattartás,
  • Folyamatos koordináció, a projekt készültségi foka tekintetében, a határidők betartása az összes, a projektben részt vevő szereplővel,
  • Alvállalkozói teljesítések havi összeállítása,
  • Minőségi, és technológiai utasítások összeállítása, felterjesztés, az előírások betartásának felügyelete
  • Környezetvédelmi utasítások betartása és betartatása
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása, a munkatársak munka és tűzvédelmi oktatásának megszervezése, koordinálása,
  • A projekt esedékes pénzügyi elszámolásaihoz riportok biztosítása,
  • A kivitelezési munka folyamán felmerülő változások folyamatos követése, módosító tervek, javaslatok azonnali megtétele,
  • A gépészeti rendszerek esetén a kiviteli dokumentáció, a technológiai utasítások és előírások szerinti beüzemelések, beszabályozások, próbaüzemek, ellenőrző mérések elvégzése, (elvégeztetése) dokumentálása,
  • Az átadáshoz szükséges hatósági átadások megszervezése, a hatósági engedélyek megszerzése, valamint az átadási dokumentáció összeállításának koordinálása.
Mi az, amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi épületgépész végzettség,
  • Legalább 3 - 5 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti területen kivitelezésben, mint projektvezető,
  • MS Office magabiztos ismerete, elsősorban Excel,
  • Műszaki tervező alkalmazások ismerete (pl. Autocad).
Előny, de NEM feltétele a pozíció betöltésének:
  • Angol- vagy német nyelvtudás
Amit megbízónk a jó munkáért cserébe ad:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Összetartó, professzionális csapat,
  • Céges autó magánhasználattal,
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít a cég,
  • Modern munkakörnyezet.
Munkaidő: Hétfőtől- csütörtökig 7 órától -16.00 óráig, pénteken 7 órától -15 óráig

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (1-es villamos vonalán), ill. projekthelyszínek

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Eredményesen irányítasz beosztottakat és szeretsz az építkezések karmestere lenni? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: ÉPÍTÉSVEZETŐ (KELET MAGYARORSZÁG)

A hirdetés lejár 24 nap múlva