ÉPÍTÉSVEZETŐ (KELET MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Eredményesen irányítasz beosztottakat és szeretsz az építkezések karmestere lenni?

Ez a TE lehetőséged!

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Saját létszámban lévő munkavállalók és alvállalkozók munkájának koordinálása lesz a feladatod
  • Ütemtervekben foglaltak betartatása és betartatása
  • Kivitelezések minőség ellenőrzése, technológiai követelmények betartatása
  • Határidők betartása, betartatása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, a cég képviselete kooperációkon, együttműködés a projektvezetővel
  • Építési naplók naprakész vezetése, balesetvédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása
  • Alapanyagok, építési anyagok felhasználásának követése
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • 5 éves, hasonló építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalattal bírsz.(főként magasépítési projekteken, kizárólag ipari létesítményekkel és technológiákkal kapcsolatosan, minimum 300-500 millió Forint értékű projektekben).
  • Felsőfokú Építészmérnök vagy Építőmérnök végzettséggel vagy középfokú magasépítő technikus végzettséggel rendelkezel.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.
  • FMV jogosultsággal rendelkezel.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Szakmai tudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • 13. havi fizetést biztosítanak.
  • Cafeteria.
  • Vállalati autót biztosítanak számodra - magánhasználatra is - így könnyen és gyorsan el tudsz jutni úticélodhoz.
  • Támogatják üzemanyagköltséged.
  • A munkába fektetett energiádat bónusszal jutalmazzák.
  • Biztosítják számodra a munkához szükséges eszközöket laptopot és mobiltelefont.

Munkavégzés helye: Kelet-magyarországi régióban 80-100 km-es körzetben, Polgári központtal

Munkaidő: törzsidő: hétfőtől-péntekig 07:30-16:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Otthonosan mozogsz a projektvezetésben és a magasépítés a Te világod? Szívesen vennél részt nagy volumenű beruházásokban és lennél részese a dinamikus ipari fejlődésnek? Ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. A legnagyobb üzletágat az építőipari projektek képezik, ezen belül leginkább ipari létesítményekkel foglalkoznak. Legalább 500 millió Forint értékű projektekben vesznek részt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva