KÉSZLETGAZDA ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Reál cégcsoport egy 100 százalékban magyar tulajdonú
kiskereskedelmi cég, amely több mint 20 éve kezdte meg működését
Magyarországon és franchise rendszerként is működik.

Jelenleg az ország teljes területén folytatnak
élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet.

A Trade Magazin TOP listája szerint a 8. legnagyobb
kiskereskedelmi lánccá fejlődtek, franchise boltjaikkal együtt
több, mint 9000 munkatársuk dolgozik nap mint nap a sikereikért.

Országosan közel 800 franchise üzlet, és több mint 1000 élelmiszerrel ellátott
kereskedelmi partnerük alkotja a Reál-családot, melynek most Te is a tagja lehetsz!

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A következő feladatok várnak rád:
  • Támogatod a frissáru beszerző napi adminisztrációs munkáját
  • A frissáru beszerző útmutatásai szerint részt veszel
  • A készletszintek betartásában
  • A forgási sebesség növelésében
  • A lejárati idők és a problémás termékek kezelésében
  • A termékelérhetőség biztosításában
  • Riportokat és elemzéseket készítesz
Téged keresnek, ha:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jó kommunikációs és együttműködési képességed van
  • Munkádat nagyfokú önállósággal végzed
  • Az excelt napi szinten használod
Értékelik, így előnyt jelent, ha:
  • Van frissáru/mirelit beszerzésben vagy készletgazdálkodásban tapasztalatod
Csatlakozz hozzájuk, mert:
  • Biztos, hosszú távú munkahelyed lesz és nagyfokú önállósággal végezheted munkádat
  • Jól fogod érezni magad nálunk és velünk
  • Kiszámítható munkaidőt és szabad hétvégét biztosítunk
  • A jó teljesítményt bónusszal jutalmazzuk
Munkavégzés pontos helye:
  • Biatorbágy, Rozália park
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod
az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Heves megye

Partnerünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, nagy nemzetközi repülőgép gyárak számára. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztat. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények, jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés, képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer. Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba: