SALES ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk a MANOOI Kft. egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand,
luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények,
jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés,
képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer.

Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba:

Feladataid az alábbiak lesznek:
  • Meglévő és új partnerek felkeresése emailben és telefonon
  • Érdeklődést generálni, amiből konkrét termékre kérnek árajánlatot
  • Piackutatások készítése
  • Értékesítő munkájának támogatása
  • Értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyfélkezelő rendszer folyamatos aktualizálása
Te vagy az ideális jelölt számukra, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Értékesítési asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes szinten beszélsz angolul és esetleg más idegen nyelven is (tesztelni fogják a
  • tudásod)
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Vonzódsz a luxus és a design világához
  • Talpraesett vagy, vidám, terhelhető és nyitott
  • Szeretsz másoknak segíteni
  • Monoton számítógépes munkától sem riadsz vissza
Miért válaszd Őket?
  • Versenyképes bérezést biztosítanak
  • Támogatják a betanulásod kiváló képzéseikkel és mentor programjukkal
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz, családias légkörben
  • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető
  • Számítógépet (asztali vagy laptop) és telefont is biztosítanak a munkádhoz
  • Nemzetközi kiállításokon részvételi lehetőség

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest II. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Veszprém megye

Partnerünk az üzletberendezés specialistája. Sok éves tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja és teszi azzá őket, akik! Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük? Akkor add le jelentkezésed hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva