STRATÉGIAI BESZERZŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a RUAG Aerostructures Hungary Zrt.
mostantól MUBEA Aerostructures Zrt.

Csatlakozz a Magyarországon egyedülálló és ritka iparágukhoz,
melyet Egerben a MUBEA Aerostructures Zrt. képvisel.

Cégük utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik,
a legnagyobb megrendelőjük pedig az Airbus.

Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztat.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A következő feladatok várnak rád:
  • Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő beszállítóinkkal
  • A nemzetközi beszállítói portfólió stratégiai fejlesztése
  • A beszerzési folyamat biztosítása (piacelemzés, pályáztatás, szerződések)
  • Szerződés- és ártárgyalások a beszállítókkal
  • Multifunkcionális csapatok vezetése a beszállítói minőségbiztosítás és az operatív beszerzéssel együtt a beszállítói teljesítmény fejlesztése érdekében
  • Beszállítói transzfer projektek támogatása
  • A beszerzési folyamatok és eszközök folyamatos optimalizálása a stratégiai beszerzési osztályon
  • A beszerzési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, a vállalatirányítási rendszerünkben
  • Új és már futó projektekben való aktív részvétel
A következő munkatársat keresik a csapatukba:
  • Keresik beszerző csapatuk legújabb tagját, aki egyaránt komfortosan érzi magát a hosszú órákon át tartó elmélyedt munkában és abban is, ha beszállítókkal kell tárgyalnia vagy a kollégákkal kell együtt dolgoznia
  • Fontos számuka, hogy legyen legalább 4-5 év tapasztalatod nemzetközi beszerzési területen, szállítói szerződések adminisztrációjában, meghatározásában és tárgyalásában egyaránt (ha ez kiterjed a repülőgépiparra is akkor végképp te vagy a mi jelöltünk)
  • Minden nap együtt kell működnöd a társosztályokon dolgozó kollégákkal, ami a Te pozíciódban hatványozottan megjelenik. Ehhez elengedhetetlen, hogy légy proaktív, jó csapatjátékos, meggyőzően kommunikálj és megtaláld a közös hangot a többiekkel
  • Természetesen, mint minden munkahelyen, náluk is akadnak kisebb-nagyobb problémák, amiket fontos, hogy minél hatékonyabban meg tudj te is oldani.
  • Több rendszerben is dolgoznak, mint például az SAP, így szeretnék, ha ebben a programban rendelkeznél jártassággal. Emellett pedig természetesen az Excel-t is minden nap használni kell, meglehetősen magas szinten
  • Szeretnék, ha legalább középszinten beszélnél angolul, mivel ez az üzleti levelezéseik nyelve, mind a központi csapattal mind pedig a beszállítóik egy részével a német nyelvtudás további előnyt jelent
Amit kínálnak neked:
  • Magas összegű Cafetéria juttatás havi szinten
  • Éves bónusz
  • Munkába járás: 30 Ft/km összegben, vagy tömegközlekedés esetén 100%-os támogatás
  • Szociális juttatási csomag
  • Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok
Munkavégzés pontos helye:
  • Eger
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Partnerünk egy nemzetközileg ismert és elismert magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Nagy múltú, biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, kiváló munkakörülmények, jó hangulatú csapat, megbecsülés vár, versenyképes fizetés, képzési lehetőség teljes betanulást támogató rendszer. Tedd próbára magad náluk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát is üzemeltetnek, valamint önálló tüzépet üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni! Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik. Tovább kívánják bővíteni csapatukat is. Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozzon hozzájuk! Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba: