BESZERZŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Felsőfokú tanfolyam / OKJ, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk a Cabero Kft. hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója.

Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte
nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel.

Üzemük számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Főbb feladat:
  • Rendelések leadása a vállalati irányítási rendszeren keresztül,
  • Beszerzési feladatok komplex ellátása,
  • A vállalatirányítási rendszerben a beszerzéshez kapcsolódó háttér folyamatok, feladatok és adminisztrációs tevékenységek elvégzése,
  • Megrendelések nyomon követése,
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal és a partnerekkel,
  • Rendelések követése az anyag beérkezéséig,
  • Gyártókkal/beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Áru bekönyvelése a rendszerbe beérkezés után,
  • Ajánlatkérések,
  • Új beszállítók keresése,
  • Számlák ellenőrzése,
  • Termelésvezetés tájékoztatása az alapanyag beérkezéséről, készletekről.
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 5 év tapasztalat az operatív beszerzés területén,
  • Az operatív (műszaki) beszerzés ideális profilja (Versenyzői vagy autóipari háttér),
  • Magyar, angol C1, (ideális esetben német),
  • Jó műszaki megértés (vagy műszaki háttér/képzettség),
  • Projekt szakértelem (pl. Projektvezetőként a beszerzés területén),
  • Jó adatelemzési készség,
  • Jó informatikai szakértelem (pl. SAP, Oracle),
  • Nagyon jó tárgyalási készség, nemzetközi, összetett szállítási megállapodások tárgyalása,
  • Alkalmazkodóképesség, kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Utazási hajlandóság.
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés és teljesítményarányos prémium rendszer.
Munkavégzés pontos helye:
  • Mágocs
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő hétfőtől-péntekig, napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

A logisztika a te világod és szereted a megrendeléstől a számlázásig átlátni a folyamatokat? Fontos számodra, hogy a munkaidőd és feladataid jól tervezhetőek, kiszámíthatóak legyenek, valamint preferálnál egy igazán nyugodt, kis létszámú és stabil munkahelyet? Partnerünk egy európai tulajdonú, biztos háttérrel rendelkező gyártó és kereskedő cégcsoport magyarországi képviseletét látja el, profilja ipari fűtő- és hűtő berendezések nagykereskedelme kisvállalati oldalon. 3 fős csapatuknak logisztikai területen lenne szükségük támogatásra. Ezért keressük 4. munkatársukat, aki szívesen dolgozna egy barátságos, segítőkész, ugyanakkor szakmailag profi csapat tagjaként:

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Partnerünk egy reklám- és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú cég. Budapesti üzemükbe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Pest megye

Partnerünk egy 100 százalékban magyar tulajdonú kiskereskedelmi cég, amely több mint 20 éve kezdte meg működését Magyarországon és franchise rendszerként is működik. Jelenleg az ország teljes területén folytatnak élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. A Trade Magazin TOP listája szerint a 8. Legnagyobb kiskereskedelmi lánccá fejlődtünk, franchise boltjaikkal együtt több mint 9000 munkatársuk dolgozik nap mint nap a sikereikért. Országosan közel 800 franchise üzlet, és több mint 1000 élelmiszerrel ellátott kereskedelmi partnerük alkotja a Reál-családot, melynek most Te is a tagja lehetsz! Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva