RAKTÁROS-GÉPKOCSIVEZETŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a reklám- és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó,
magyarországi bázisú ANDA PRESENT GROUP Kft.
budapesti üzemébe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit nyújtanak Neked:
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Érdről műszakokhoz igazított céges buszjáratot (STOP SHOP megállótól)
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
  • Ingyenes céges parkolót
  • Számos céges rendezvényt
  • Öltözőt saját szekrénnyel
  • Modern, kényelmes munkaruhát a belépést követően
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőséget
  • A munka és a magánélet egyensúlyát
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • A cég partnerei és a kalocsai telephely részére történő áru ki- és beszállítása kisteherautóval (3,5 t)
  • Raklapok békával történő mozgatása, összekészített áru bepakolása a gépjárműbe
  • A szállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szabályok, előírások betartása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalatod van
  • Gépjárművekre alkalmazott vezetési szabályok, szabályozások ismeretével rendelkezel
  • A fizikai teherbírás nem jelent számodra problémát
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XXII. kerület, Harbor Park
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig két műszakban: 06:00-14:30, 13:30-22:00 óráig.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj partnerünk jelölti adatbázisába, és töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

SKILLED WORK | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak. Magyar leányvállalatuk több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
SKILLED WORK | Budapest

Partnerünk egy élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó vállalat. Csapatuk több mint két évtizedes tapasztalatával és ügyfélközpontú üzleti felfogásával szolgálja partnereit. Budapest X. kerületi, Száva utcai telephelyükre keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva