GÉPÉSZ PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Országos

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Gépészeti szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál?
Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja?
Szívesen képviselne egy olyan technológiai központú céget, melyet a piacon kiemelkedő minőség és folyamatos innováció jellemez?

Amennyiben igen, ez most az Ön lehetősége!

Partnerünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, csapatuk a megrendelői számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosít ipari gépészeti területen.

Filozófiájuk a "tervezünk és megvalósítunk", ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon.

Csatlakozzon most hozzájuk az alábbi pozícióban:

Az alábbi feladatok tartoznak Önhöz:
  • Projektek napi szintű koordinációja (egyszerre 1-2 projekt teljeskörű vezetése), szerelésvezetők irányítása.
  • Ütemterv kontroll.Kivitelezés előrehaladásának, minőségének, műszaki megfelelőségének, dokumentációjának napi szintű nyomon követése.
  • Projekt erőforrás igényeinek és pénzügyeinek kézben tartása.
  • Tervdokumentáció ellenőrzése, jobbításra való javaslattétel.
  • Jóváhagyások egyeztetése a megrendelővel.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, elégedettség fenntartása és javítása.
  • Meetingek szervezése és megtartása (alvállalkozókkal és a kollégákkal).
  • Beszerzési igények leadása a beszerzőnek.
  • Projekt teljeskörű dokumentálásának biztosítása.
  • Heti jelentések készítése a felelős projektvezető részére.
  • Beüzemelés megszervezése, abban való részvétel, dokumentálás.
  • Szükség esetén hatósági átadás intézése.
Ami fontos a munkakör sikeres betöltéséhez:
  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök/épületgépész mérnök végzettség.
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat ipari környezetben gépészeti rendszerek kivitelezésben VAGY ipari környezetben gépészeti berendezések karbantartásban, gyártósori telepítésben.
  • Műszaki angol nyelv kommunikációs ismerete (helyszíni megbeszéléseken szükséges).
  • AutoCad alapszintű ismerete, MS Office felhasználói ismeret.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Erős projektvezetői készségek: szervezés, koordináció, kiváló kommunikáció (megrendelőkkel, szerelésvezetőkkel is) és ügyfélkezelés (főként multinacionális ügyfelek).
  • Hajlandóság és elkötelezettség a szakterület felé.
Amit Partnerünk kínál Önnek:
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt és bejelentett alapbér.
  • Megbízható, stabil háttér.
  • SZÉP Kártya juttatás.
  • Autó magáncélra is.
  • Kiváló csapat, magas szintű tudással rendelkező és támogató vezetők.
  • Folyamatos fejlődés és szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Nagytarcsa (iroda), illetve országosan projektektől függően (elsősorban Pest megye)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas (projektektől függően)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk német autóipar vállalat, mérnök csapatuk új tagját keressük, aki gyártási oldalról koordinálja a termékek iparosítási tevékenységeit az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Az autóipar a Te világod és szeretnél részt venni olyan projektekben, melyekben valami újat alkothatsz a vevők számára? Ez most a Te lehetőséged! Partnerünk egy globális gyártó vállalat autóipari divíziója, fő profiljába lökhárító rendszerek, külső és funkcionális rendszerek gyártása tartozik. 2 gyáregységben zajlik a termelés, Győrben és Újhartyánban. Az újhartyáni gyár jelentős növekedés elé néz, több sikeresen elnyert projektnek köszönhetően. Kiépítés alatt van a projektmérnökség, mely a termékek gyártásba való beillesztési funkcióit alakítja ki és a termék bevezetési projekteket koordinálja, szoros kapcsolattartásban a vevőkkel. Légy te is részese a dinamikus bővülésnek és az izgalmas projekteknek az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 27 nap múlva