GRAFIKUS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA PRESENT GROUP.

Számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

GRAFIKUS
Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Érdről műszakokhoz igazított céges buszjáratot (STOP SHOP megállótól)
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőséget
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
Főbb feladataid lesznek:
  • Kapott grafikai anyagból látványtervek készítése
  • Grafikai előkészítés az emblémázó műhelyek számára
  • Kapott grafikai anyag nyomdai előkészítése
  • Vektoros logó tervezés
  • Egyéb grafikai tervek elkészítése
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Corell Draw, Illustrator, Photoshop programokat haladó szinten ismered
  • Office csomagot felhasználó szinten ismered
  • Precizitás, önálló munkavégzés jellemez
  • Igényes vagy a munkádra
Munkavégzés helye és ideje:
  • Betanulás alatt: 1225 Budapest, Campona utca 1., betanulást követően Home Office lehetőség.
  • Hétfőtől péntekig 07:30-16:00 óráig.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Professzionális szinten kezeled az Adobe Photoshop, Illustrator és a CorelDraw programokat? Rendelkezel nyomdai, gyártási ismeretekkel? Fontos neked az értékteremtés és az önmegvalósítás? Olvass tovább, ha magadra ismertél. Partnerünk kreatív csapatába keresünk egy akár pályakezdő szakembert a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva