IRODAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a KDT Engineering Kft. egy magas minőségű családi házak építésével
és felújításával foglalkozó építőipari vállalat.

Közel 30 alvállalkozóval és saját csapattal együttműködve végzik munkájukat
a Budapest – Balaton tengelyében.

Irodai csapatukba megbízható, precíz munkatársat keresnek napi 6 órás munkavégzésre az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ
(részmunkaidős)

Ellátandó konkrét feladatok 3 fő területen:

Az iroda zavartalan működésének biztosítása:
  • Munkaügyi adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása (munkaszerződések, jelenléti ívek, munkaruha- és eszközrendelés)
  • Az iroda működésével kapcsolatos feladatok ellátása (iratrendezés, postai ügyintézés, irodaszerek, konyhai eszközök beszerzése, rendszergazdával és szolgáltatókkal való kapcsolattartás)
  • Autóflotta adminisztratív feladatai (biztosítás, szerviz intézése)
  • Ügyvezető munkájának támogatása
Kivitelezési projektek dokumentációs támogatása:
  • Megrendelői és alvállalkozói szerződések írása, kezelése, nyomon követése
  • Teljesítési igazolások előkészítése, nyomon követése
  • Kivitelezési projektek során felmerülő adminisztrációs és szervezési feladatok (pl. engedélyek, munkabiztonság) lebonyolítása
Pénzügyek kezelése (utalások, pénztár), adminisztrációja:
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése és adminisztrálása
  • Utalások rögzítése számlák alapján
  • Fizetések, járulékok, adók adminisztrálása, kapcsolattartás a könyveléssel és bérszámfejtéssel
  • Bankkal való kapcsolattartás és ügyintézés
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat irodavezetői, pénzügyi vagy műszaki asszisztensi pozícióban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Outlook)
  • Precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó szervező és kommunikációs képesség
  • Csapatban történő, felelős munkavégzés
  • Megoldás központúság

Előnyt jelent:

  • Építőipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Havi nettó 260.000 Ft
  • Mobiltelefon korlátlan belföldi internethasználattal és hívással (magánhasználatra is)
  • Munkavégzéshez szükséges, informatikai eszközök
  • Tömegközlekedés esetén bérlet teljes megtérítése
  • Portaszolgálattal ellátott, családias légkörű irodaház
  • Jól felszerelt konyha mikróval, hűtővel, mosogatóval, továbbá vízadagoló géppel, kávégéppel, teafőzővel, amiből minden munkatárs szabadon fogyaszthat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Munkaidő:

  • Részmunkaidő, 6 óra/nap
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
fizetési igény megjelölésével az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában. Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk BUDAÖRSI telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva