MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy osztrák tulajdonú, szolnoki központú mezőgazdasági gépkereskedő cég.
Fiatal, elkötelezett csapattal dolgoznak, melynek új tagját keresik
Kelet-Magyarországról, nem minden áron.

Pozitív, nyitott habitusú kollégát keresnek, jó kommunikációs készséggel
és proaktív, lelkes hozzáállással.

A termelő számára MEGOLDÁST kell értékesítened, nem a meglévő raktárkészletet!

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Amit kínálnak:
  • Kedvező, pozícióhoz illeszkedő jövedelem (alapbér + jutalék)
  • Szakmai képzés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, laptop, telefon)
  • Fejlődési lehetőség
A következők lesznek a feladataid:
  • Öntözőberendezések és hígtrágya kezelő- és kijuttató gépek értékesítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítás, meglévő partnereinkkel folyamatos kommunikáció, kapcsolattartás
  • Ügyfeleink egyedi igényeinek felmérése
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Aktív részvétel az értékesítés teljes folyamatában
  • Részvétel szakmai továbbképzéseken
Elvárások:
  • Szeretsz értékesíteni és jól kommunikálsz az emberekkel, partnerekkel
  • Mezőgazdasági gépész végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office), magabiztos Excel tudással rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány rendelkezel
  • Ismered az angol vagy német nyelvet társalgási szinten
  • Minimum 3 évet dolgoztál értékesítésben és magas fokú az értékesítési attitűdöd
  • Ismered a mezőgazdasági szektort és annak célpiacait
  • Jó csapatjátékos vagy, de szeretsz egyedül is dolgozni
  • Pozitív a hozzáállásod és nyitott személyiség vagy, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • Alapos, pontos és percíz vagy a munkádban, tudod tartani a határidőket
  • Kiváló a problémamegoldó képességed
  • Kelet-Magyarország (Hajdú-Bihar vagy Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Szívesen dolgozna olyan cégnél, ahol kiemelt szerepet kap a környezetbarát gyártástechnológia és „zöld” alapanyagok használata? Szeretné a nyomdaipar csomagoló üzletágát erősíteni? Ha Ön elhivatott értékesítő, akinek jó kapcsolatai vannak a nyomdaiparban, akkor NE habozzon és PÁLYÁZZA meg még MA ezt a lehetőséget! Partnerünk egy magyar vállalat, melynek fő profilja a marketing-és csomagolóanyagok ofszet- és tekercses gyártása, emellett foglalkoznak lézeres gravírozással és bélyegzőkészítéssel is. Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosító cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen. A Safety Üzletág Értékesítési csapatába keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva