TELEPHELYVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Concordia Közraktár Kereskedelmi Zrt.
a közraktározási piac jelentős szereplője.

Országosan több telephellyel rendelkezik, saját tárolókapacitással,
művi közraktározási rendszerével és színvonalas
szolgáltatásaival áll ügyfelei rendelkezésére.

Főbb tevékenysége a mezőgazdasági termények raktározása, tárolása,
melyhez az ország nagy részét lefedő telepi kapacitással rendelkezik.

A marcali telep 1993. óta áll a termelők, kereskedők rendelkezésére
a mezőgazdasági tárolás piacán.

Számukra keresünk új munkatársat marcali telephelyükre a következő munkakörbe:

Főbb feladatok:
  • Mezőgazdasági termények raktározásának, tárolásnak, kiadásának megszervezése a marcali telephelyen
  • A telep működésének irányítása
  • Munkaszervezés, a dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • A betárolt termények ellenőrzése, minősége megőrzésének biztosítása
  • Minőségbiztosítási, tűz- munkavédelmi és biztonsági előírások betartatása
  • Új üzleti partnerek felkutatása, kapcsolattartás a partnerekkel, központi irányítással
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (agrár és/vagy műszaki)
  • Hasonló munkakörben szerzett vezetői és szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, minőség központúság, nyitott és határozott személyiség
  • Dinamikus, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
  • Jó szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Előny a pozíció elnyeréséhez:
  • Hasonló szakterületen szerzett több éves vezetői gyakorlat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Környékbeli lakhely
Amit kínálnak:
  • Megfelelő bérezés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható vállalatnál
  • Cafetéria juttatás
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
  • Munkába járás költségtérítése
  • Gépjármű hivatalos célú használatának költség elszámolása

Munkavégzés pontos helye:

  • Somogy vármegye, Marcali
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el bruttó bérigénnyel megjelölt lehetőleg fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, és végzettségét igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk egy világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának része. Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva