HR GENERALISTA

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az Officium Irodafejlesztő Zrt. több, mint 10 éve irodai megoldásokat
szállít ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet,
valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal.

Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern,
minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Különböző pozíciókhoz tartozó profilok kialakítása,
  • Álláshirdetések elhelyezése különböző csatornákon,
  • Interjúk megszervezése, lebonyolítása,
  • Jelöltek feldolgozása, értesítése a kiválasztási folyamatról,
  • Részvétel a be-kiléptetéshez kapcsolódó munkaügyi adminisztrációban,
  • Közreműködés egyéb HR folyamatokban, pl.: képzések menedzselése, teljesítményértékelések adminisztrációja, béren kívüli juttatások rendszerének fejlesztése, dolgozói elégedettségmérés eredményeinek feldolgozása stb.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Különböző szellemi pozíciók toborzásában szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat,
  • LinkedIn gyakorlatias használata a toborzásban,
  • Csapatjátékos, együttműködő személyiség.
Előnyök:
  • Angol nyelv alap szintű használata,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • 13.havi bér céges éves eredménytől függően,
  • Medicover egészségbiztosítás próbaidőt követően,
  • Rendszeres utalás SZÉP kártyára,
  • Nyelvtanulás támogatása meghatározott pozíciókban,
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel,
  • Minimum havonta egyszer céges program,
  • Gyümölcsnap heti rendszerességgel,
  • Ingyenesen fogyasztható üdítő, kávé, tea az irodában,
  • Családbarát munkahely.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IV. kerület (2024. 09-től a X. kerületben).
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00-16:30-ig (rugalmasan alakítható, Home Office heti 2x betanulást követően).
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka bérigényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat Budapesti központjukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva