PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk jelenleg Magyarországon az egyetlen olyan cégcsoport,
ami közúton, vasúton, a személyszállításban, benzinkút, sportrepülőtér üzemeltetésben,
a turisztikában, valamint az egészségügyben is rendelkezik beruházásokkal.

Nemzetközi partnerkapcsolat rendszerének köszönhetően,
nemcsak Magyarországon, hanem egész közép-kelet Európában is aktívan működik.

Ha szívesen csatlakozna egy dinamikus csapathoz, akkor itt a lehetőség!

Számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Pénztár kezelése, nyilvántartása, pénztári ügyintézés biztosítása,
  • Teljes körű banki ügyintézés, folyószámlák lekérdezése, ellenőrzése, utalások rögzítése, kivonatok letöltése,
  • Szállítói számlák iktatása, könyveléshez előrögzítése,
  • Vevői számlák kiállítása, analitikák kezelése,
  • Szállítókkal, vevőkkel történő kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben email-en és telefonon egyaránt,
  • Szerződött taxis partnerekkel történő kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben email-en és telefonon egyaránt,
  • Együttműködés a könyveléssel, társterületekkel, partnereinkkel,
  • Napi, heti és havi szintű pénzügyi ellenőrzések, kimutatások készítése,
  • Tárgyi eszközök analitikus kezelése,
  • Szállítói szerződések kezelése, nyilvántartása, tárolása.
Elvárások:
  • Szakirányú pénzügyi végzettség,
  • Pontosság, precizitás,
  • Kiváló, ügyfélorientált kommunikáció szóban és írásban,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,
  • Pozitív szemlélet, fiatalos, lendületes személyiség,
  • Magas teherbíró képesség.
Előnyt jelent:
  • Minimum 3 év, vállalati pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Pénztár kezelésben szerzett tapasztalat,
  • Számviteli ismeretek,
  • SAP Business One ügyviteli rendszer ismerete.
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • Családbarát munkahely,
  • Lehetőség heti néhány nap otthoni munkavégzésre,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes fizetés,
  • Fejlődési lehetőség, szakmai ismeret bővítése,
  • Lelkes, összetartó csapat.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 órában.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában. Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk BUDAÖRSI telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva