SITE KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért,
amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata
keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Helyszínhez tartozó napi munkafolyamatok koordinálása,
  • A szolgáltatási szerződésben meghatározottak teljesítésének biztosítása,
  • Projekt tervek és dokumentáció készítése, betartása,
  • Multinacionális vállalat beszállítói számláinak kezeléséhez kapcsolódó globális projektek  koordinálása,
  • Adatbázisok naprakészen tartása,
  • Kapcsolattartás a különböző társterületekkel a projekteket érintő követelmények és feladatok meghatározása és megvalósítása érdekében,
  • Megbeszélések, egyeztetések vezetése,
  • A helyszín adminisztrációjának elvégzése, felügyelete (zárások elkészítése, ellenőrzése, riportok statisztikák készítése).
Elvárások:
  • Középfokú végzettség érettségivel,
  • 1-3 éves projektkoordinációban szerzett tapasztalat,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt,
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word),
  • Önálló munkavégzés,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Jó kommunikációs készség, lelkiismeretes munkavégzés, ügyfélorientáltság.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Cafetéria,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest XIII. kerület.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra, Home Office lehetőséggel.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk KECSKEMÉTI telephelyeikre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Gyártás, Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk tiszaújvárosi irodájukba az alábbi pozícióba:

Élelmiszeripar | Vas megye

Legmagasabb szinten robotalizált gyártás. Legmodernebb technológiai környezet. Ipar 4.0. És mindez világelső élelmiszeripari nagyvállalati parterünknél jelenik meg, ahol egy óriási beruházásnak köszönhetően közel 160 új munkahelyet teremt ügyfelünk. Most rajtad a sor, hogy csatlakozz mérnökségükbe egy közel 10 fős karbantartási csapat élére, mint

A hirdetés lejár 11 nap múlva