OPERÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért,
amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába
ÚJ KOLLÉGÁKAT fix és változó helyszínnel az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR
Feladatok:
  • Az ügyfél helyszínén nyomtatási, kötészeti és gépkezelési feladatok ellátása,
  • A berendezések kellékanyagokkal való feltöltése és hibaelhárítás,
  • Nyomtatók telepítésében való aktív részvétel,
  • Postázási feladatok ellátása,
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Gépkezelésben szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word),
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientáltság,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Önálló munkavégzés.
Előnyök:
  • Műszaki beállítottság,
  • B kategóriás jogosítvány (változó helyszín esetén szükséges),
  • Angol nyelvtudás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Cafetéria,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapesten belül fix, VAGY változó helyszínen.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!