SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be
meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén.

Napjainkban négy telephelyen hét márka képviseletét látják el,
munkavállalóik száma meghaladja a 140 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely,
a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása,
akkor éljék meg együtt a sikereket!

Csatlakozzon bővülő csapatukhoz az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, rögzítése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére és határidejére nézve,
  • Munkafelvételi folyamat lebonyolítása, előjegyzési napló kezelése,
  • Árajánlatok készítése,
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás a javítási folyamat során,
  • Szerviztanácsadás, szolgáltatásértékesítés,
  • A szerelőműhely munkájának szervezése, a szerviz optimális kihasználtságának biztosítása,
  • A gépjármű javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum három év szerviz munkafelvevőként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeret,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Határozott, dinamikus, megbízható személyiség,
  • Önálló, felelős, precíz munkavégzés,
  • Kereskedelmi szemlélet,
  • Ügyfél- és teljesítményorientált gondolkodásmód,
  • Csapatban való együttműködés.
Előnyt jelent:
  • Angol szakmai nyelvtudás.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem (fix alapbér + jutalék),
  • Kiemelkedő műszaki és technikai felszereltség, kiváló munkakörnyezet,
  • Stabil szakmai és anyagi háttér,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, karrierlehetőség.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Partnerünk GPS alapú flottakövetés, flottahatékonyság-optimalizálás területén működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég. Náluk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelnek arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsenek, hogy te is jól érezd magad! Kollégáik mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper. A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartanak a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség náluk dolgozni, mind junior, mind a tapasztaltabb kollégáknak is! XVIII. kerületi telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Partnerünk egy ismert márka kizárólagos magyarországi forgalmazója, márkaszervize és alkatrész kereskedője. Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 13 nap múlva