MENEDZSER ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég.

Történetük az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét.  Ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy név jut eszébe…

Felsővezetőik támogatása és az iroda életének koordinálására

pozícióba keresik új munkatársukat.
Menedzser asszisztensként az alábbi feladatok ellátásában számítanak a Rád:
  • Felsővezetők/tulajdonosok teljes körű személyi asszisztenciája (munka és magánügyekben is)
  • Erőforrások támogatása akár belső toborzás segítése, kapcsolattartás HR szolgáltató cégekkel
  • Partnercégekkel történő kapcsolattartás (telefonon, emailen keresztül)
  • Esetlegesen felmerülő ügyek ad-hoc jellegű intézése (bank, időpontok egyeztetése, szerződések menedzselése)
  • Emailek és telefonok kezelése, illetve általános irodavezetői feladatok ellátása
  • Pénzügyi vezető esetenkénti támogatása
  • Lakóingatlanok bérbeadói ügyintézése, kapcsolattartás a bérlőkkel, közmű szolgáltatókkal
Sikeres pályázója vagy a pozíciónak, ha:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel, ideálisan pénzügyi vagy HR területen
  • Összességében legalább 5 éves munkatapasztalatod van, melyből minimum 2 év hasonló munkaterületen
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak - leginkább az excel kezelésében vagy magabiztos
Előnyként tekint rá partnerünk, ha van:

  • Felsőfokú végzettséged
  • Angol VAGY német kommunikáció képes nyelvtudásod
Amit nyújtani tudnak mindezért cserébe:
  • SZÉP kártya juttatás próbaidőt követően 10.000 Ft/hó, majd az első évet követően 20.000 Ft/hó
  • Céges mobiltelefon
  • 30%-os vásárlási kedvezmény a saját üzletekben
  • Gyümölcs, fagyi vagy süti napok rendszeresen
  • Kávé, tea, üdítők és egyéb frissítők érhetőek el
Égyéb informácók:
  • Munkavégzés helye: Budapest I. kerület - negyed óra sétára a Déli pályaudvartól
  • Munkaidő: 8.30 VAGY 9.00-tól - 17.00 VAGY 17.30-ig
Amennyiben úgy érzed hatékonyan tudnád támogatni partnerünk felsővezetőit, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Heves megye

Partnerünk már 1986 óta készíti a friss, illatos pékáruit kedves vendégei, vásárlói számára. Folyamatosan fejlődnek és bővítik a munkatársi csapatukat is. Most irodai munkavégzésre keresik Tarnaleleszre a következő kulcsemberüket az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk új munkatársat keres francia / német / angol nyelvtudással az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 25 nap múlva