SZOFTVERFEJLESZTŐ (C, C++)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk globális vezető a védelmi, a légi- és űripar, valamint a biztonsági és közlekedési megoldások terén.

Jelenleg bővül szoftveres csapatuk, ahol lehetőség nyílik részt venni a vasúti biztosítóberendezési rendszerek fejlesztésében és modernizálásában. Amennyiben érdekel a technológiai innováció és szeretnél részt venni a közlekedésbiztonság fejlesztésében, akkor várjuk jelentkezésed

SZOFTVERFEJLESZTŐ

pozícióba.
Feladatok:
  • Új szoftverfunkciók fejlesztése és tervezése
  • Szoftverhibák felkutatása és javítása a rendszer folyamatos működéséért
  • Ügyfél specifikációk elemzése és szoftver specifikációk kidolgozása
  • Modul- és integrációs tesztek végrehajtása
  • Szoftverfejlesztéssel kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Felhasználási esetek kidolgozása és modellezése a fejlesztő csapattal együttműködve
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (főként IT, közlekedési mérnök vagy villamosmérnök területen)
  • Legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Tapasztalat objektumorientált programozásban (elsősorban C, C++, C#, Objective-C vagy Object Pascal)
  • Use case elkészítésében való jártasság
  • Ismeretek hagyományos és/vagy agilis fejlesztési módszertanok terén
  • Hajlandóság procedurális, erősen típusos nyelvek használatára
  • Szoftverminőség biztosítási eszközök, verziókezelő és hibakezelő rendszerek ismerete
  • Szisztematikus megközelítés a tesztesetek írásánál, átfogó problémaanalízis
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnyök:
  • Vasúti ismeretek, tapasztalat biztosító- és jelzőberendezések terén
  • CHILL vagy PASCAL programozási nyelven szerzett tapasztalat
  • Checkstyle, GCov szoftverminőség biztosítási eszközök ismerete
  • ClearCase verziókezelő és JIRA hibakezelő rendszerben szerzett jártasság
  • Német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szinthez igazodó bérezés
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria (bruttó 800.000 Ft/év SZÉP kártya)
  • Egészségügyi biztosítás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye és ideje:
  • Győr (a győri vasútállomás és autóbusz állomás közelében)
  • Hétfőtől péntekig, rugalmas munkarendben (heti 40 óra)
  • Home office lehetőség (betanulás után, 50%-ban)
Légy részese a közlekedésbiztonság fejlesztésének! Pályázatod a "Jelentkezés" gombra kattintva tudod elküldeni!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk az 1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő független szoftverfejlesztő és szolgáltató cégként kínál szakértői tanácsadást és informatikai megoldásokat bankok és tőkepiaci társaságok számára. Fő szakterületeik a fizetések és bankkártyák, a befektetések és a tőkepiacok. A Capsys székhelye és otthoni piaca Magyarországon található, de eközben 14 országban dolgoznak különféle projekteken és számos referenciával, nemzetközi tapasztalatokkal és jelenléttel is rendelkeznek Európában, Ázsiában és Afrikában is. Most hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva