ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás.

Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre:
  • Az irányítása alatt végzett munkák szakszerű kivitelezéséhez szükséges feltételek biztosítása, a szerelői létszám irányítása, szakszerű kivitelezés ellenőrzése.
  • A dokumentáció felülvizsgálata a megfelelő minőség biztosítása szempontjából.
  • Technológiai, környezetvédelmi, munka-és tűzvédelmi utasítások, minőségi előírások betartása és betartatása.
  • Anyagok munkahelyi tárolásának, átvételének megszervezése.
  • A kiszállított anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése, a hiba és hiányosság esetén azonnali jelzése az előkészítőnek.
  • A szállítólevelek rendszerezése és továbbítása az előkészítési csoport felé.
  • Munka átvételének megszervezése, minőségi értékelése, szakasz és végellenőrzések (nyomáspróbák, stb.) elvégeztetése, ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a kivitelezésben résztvevő társvállalkozókkal, megrendelő helyszíni képviselőjével.
  • Építési napló naprakész vezetése.
  • Fizikai dolgozók munka-és tűzvédelmi oktatásának megszervezése és oktatása.
  • A projektmenedzser tartós távolléte esetén helyettesítési feladatok ellátása.
Amire sikeres munkája érdekében szüksége lesz:
  • Épületgépész technikusi, vagy megfelelő vezetői tapasztalattal szakmunkás végzettség (pl. csőszerelő).
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti kivitelezésben, mint építésvezető vagy szerelésvezető.
  • Gépészeti szereléstechnikai ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.
  • Jó szervezési és tervezési képesség, valamint önálló munkaidő beosztás.
Előny, de NEM feltétele a pozíció betöltésének:
  • Angol vagy német nyelvtudás.
  • Műszaki tervező alkalmazások ismerete (pl. Autocad).
Amit megbízónk a jó munkáért cserébe kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem.
  • Motiváló bónusz rendszer.
  • Összetartó, professzionális csapat.
  • Céges autó magánhasználattal.
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít a cég.
Munkaidő: Hétfőtől- csütörtökig 7 órától -16.00 óráig, pénteken 7 órától -15 óráig.

Munkavégzés helye: A központ Budapest III. kerületében található (1-es villamos vonalán), de a munkavégzés többnyire projekthelyszíneken történik.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!” Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva