BLOKK ELEKTRIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk Magyarország egyik legjelentősebb energiatermelő létesítménye, amely az ország villamosenergia-igényének jelentős részét fedezi. A Duna partján elhelyezkedő erőmű korszerű technológiákat alkalmazva termel villamos energiát. A működéséhez szükséges blokkok és villamos berendezések szakszerű üzemeltetéséhez keresünk szervezetükbe új munkatársat

pozícióba.
Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Villamos gépek és nagyfeszültségű, erősáramú berendezések, hálózatok üzemeltetése a biztonságos és optimális üzemállapot fenntartása érdekében
  • Üzemzavarok elhárítása és a normál üzemvitel helyreállítása
  • Hibafeltárás és hibaelhárításban való részvétel
  • Villamos kapcsolási műveletek megtervezése és végrehajtása
  • Villamos berendezések karbantartásra való előkészítése és az üzemképes állapot visszaállítása karbantartás után
  • Szükséges esetén személyes vagy azonnali felügyelet adása, mint szerelési felügyelő
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Érettségi, villanyszerelői vagy villamos alállomás kezelői végzettség
  • Minimum 2 év erősáramú szakmai gyakorlat (ennek függvényében a vállalat támogatja a villamos alállomás kezelői végzettség megszerzését)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Szakmai elkötelezettség, hosszú távú fejlődési szándék, tanulási hajlandóság
Előnyt jelent:
  • Villamos alállomás kezelői végzettség
  • Gépészeti ismeretek, érdeklődés
Kínált juttatások:
  • Alapbér mellett folyamatos műszakpótlék (45%) és túlórapótlék
  • Személyreszabott választható cafetéria elemek
  • Élet-és egészségbiztosítás, magasértékű éves szűrőcsomaggal
  • Áramkedvezmény
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztár hozzájárulás
  • 13. havi fizetés
  • Szakmai képzések megszerzésének lehetősége, támogatott betanulási folyamat tapasztalt, segítőkész munkatársaktól
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
Munkaidő:
  • Folyamatos munkarend (6-14 / 14-22 / 22-06)
  • Tervezhető munka-pihenő idő!
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Csatlakozz és légy részese egy összetartó csapatnak, ahol a tanulás és a fejlődés lehetősége mindennapos. Várjuk jelentkezésed frissített önéletrajzoddal, hogy együtt készíthessétek elő az energiatermelés jövőjét!"

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Heves megye

Partnerünk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak. Leányvállalata több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Partnerünk GPS alapú flottakövetés, flottahatékonyság-optimalizálás területén működő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég. Náluk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelnek arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsenek, hogy te is jól érezd magad! Kollégáik mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper. A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartanak a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség náluk dolgozni, mind junior, mind a tapasztaltabb kollégáknak is! XVIII. kerületi telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Szakmunka | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba, ahová pályakezdők jelentkezését is várják:

A hirdetés lejár 29 nap múlva