MŰSZAKI TANÁCSADÓ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy német tulajdonú, családias hangulatú vállalat, mely csaknem 60 éve nemzetközileg sikeres specialistaként működik a vízelvezetés területén.

Széles termékpalettájával a vonalmenti- és pontszerű vízelvezetés, a csapadékvíz kezelés és szikkasztás területén megbízható partner az építőipar számára, kiemelkedő teljesítményét az egyedi megoldásainak köszönheti.

Számukra keressük az új csapattagot

pozícióba.
Feladatok:

A pozíció célja a cég termékeit tervezők felé nyújtott mérnöki szolgáltatásokon keresztül beterveztetni a projektekbe azok korai fázisában
  • Aktív és személyes kapcsolattartás a tervező partnerekkel, tervezők látogatása
  • A műszaki megoldások és szolgáltatások bemutatása új potenciális tervezőpartnereknek
  • Helyszíni támogatás a cég termékeinek beépítése során
  • Értékesítők műszaki támogatása
  • Projektek és partnerek nyilvántartása CRM rendszerben
  • Reklamációkezelés
  • Partnerrendezvényeken való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök / útépítő mérnök / infrastruktúra mérnök / vízépítő mérnök / mélyépítő mérnök)
  • Minimum 1 éves releváns tervezői tapasztalat
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, CAD)
Előnyök:
  • Kamarai regisztráció (VZ-TEL / VZ-TER / VZ-VG)
  • CRM ismeret
  • BIM ismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Béren kívüli juttatások (életbiztosítás, egészségbiztosítás)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalat
Munkavégzés helye és ideje
  • Országos (az iroda Halásztelken található)
  • Heti 40 óra, rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Szeretnéd kibontakoztatni kreativitásodat úgy, hogy közben otthonokat varázsolhatsz szebbé? Tudod, mi az a titok, ami egy üres térből otthont varázsol? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk 2007-ben alakult építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalkozás, melynek fő profilja az építőanyagok kis és nagykereskedelme, importja, exportja. 5 éve nyitották meg exkluzív, 660 négyzetméteres csempeszalonjukat, ahol minőségi, olasz dizájner termékekkel - csempékkel, fürdőszoba-és konyhabútorokkal foglalkoznak. Most számukra keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 44 nap múlva