HR ASSZISZTENS - toborzás-kiválasztási területre

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is jártasak vagyunk. Jelenleg új kollégát keresünk

HR ASSZISZTENS

pozícióba.
Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

Toborzási projektekben önálló részfeladatokat fogsz végezni:

  • Hirdetéseket írsz, raksz ki online felületekre
  • Önéletrajz-adatbázisokban, szakmai fórumokon és a közösségi média segítségével megfelelő szakembereket keresel
  • E-mailben/telefonon felveszed a kapcsolatot velük, tájékoztatod őket az álláslehetőségekről
  • Interjúkat szervezel
  • Hirdetések koordinálását végzed
Ideális jelentkező vagy, ha:
  • Főiskolai / egyetemi végzettséged van
  • Pályakezdő vagy, esetleg 1-2 év munkatapasztalattal rendelkezel
  • Teljes állást keresel (heti 40 óra, irodai munkaidőben)
  • Az angolod erős társalgási szintű
  • Gyakorlott MS Word és Excel felhasználó vagy
A csapatunkba könnyedén beilleszkedsz, ha:
  • Valóban tanulni, fejlődni akarsz
  • Precíz és igényes vagy a munkádra
  • Betartod a megbeszélt határidőket
  • Ügyesen kommunikálsz szóban és írásban
Előny neked is, nekünk is, ha:
  • HR-es vagy közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • Van diákmunka tapasztalatod ügyfelek, vásárlók kezelésével kapcsolatos munkakörben
Ezekkel köszönjük meg a munkádat:
  • Alapfizetés és havi bónusz (mely tapasztalatodtól függően szinte rögtön emelkedhet)
  • Céges laptop, okostelefon
  • Valóban gyönyörű munkakörnyezet
  • Stabil cég, valóban törődő vezetők
  • Profi betanulási rendszer, folyamatos szakmai mentorálás
  • Rendszeres szakmai tréningek, továbbképzések
  • Az eredmények nyilvános elismerése
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése, csapatépítő játékok
Munkavégzés pontos helye: Budapest, XI. kerület

Tetszik, amit eddig olvastál? Ilyen csapatot keresel? Jelentkezz!

Jelentkezésedhez csatolj olyan önéletrajzot, amiből látszik, hogy rendelkezel az elvárásunknak megfelelő végzettséggel, tudással és tulajdonságokkal. Egy Kísérő levélben pedig írd le, hogy miért lenne jó Neked nálunk karriert építeni!

Várjuk a pályázatodat!

Hasonló pozíciók

Pályakezdő, Gyakornok | Budapest

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. Most van lehetőség PÁLYAKEZDŐKÉNT is csatlakozni! Betanulásodat 100%-ban támogatják! A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 32 nap múlva