SZOFTVER ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, mely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását kínál ügyfelei számára, elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint e-commerce szolgáltatásokat.

Az értékesítési portfóliójuk bővítése és folyamataik kialakítására, majd idővel egy teljes szoftverfejlesztési csapat kiépítésére keressük az új kollégát hozzájuk

pozícióba.

Feladataid lennének:
  • Cég szoftver értékesítésének fejlesztése, saját értékesítések és a hardver sales támogatása révén
  • Saját ügyfelek kezelése, tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok elkészítése és utánkövetése
  • Teljes szoftver portfolió értékesítése, mind licencelés, mind hozzá tartozó szolgáltatások terén, azaz Cloud megoldások, Microsoft SW (cégünk MS nagyvállalati licence partner, így LSP, és kormányzati licencek is), Adobe, Veeam, stb.
  • A szolgáltatások koordinálása partner cégekkel, illetve megbízónk külföldi vállalataival
  • Szoftver portfólió kezelése, főleg Microsoft
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Minimum középfokú (IT vagy közgazdász) végzettséggel rendelkezel
  • 2-3 éves értékesítési és szoftveres tapasztalatod van
  • Nem riadsz meg attól, hogy napi szinten kell használni az angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretekkel rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod
Előnyként vett:
  • Felsőfokú végzettség
  • MS 900 vizsga
Amit nyújtunk számodra:
  • Alapbér mellett kiemelkedő mozgóbért és teljesítménybérezést
  • Havi és éves prémiumot
  • Kulcsos autót (Wigo) - a tárgyalásokra történő kijáráshoz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon)
  • Bejárás támogatást - BKV bérlet vagy ennek árával megegyező benzin támogatás
  • Hibrid munkavégzést (heti 2 nap home office, 3 nap irodai munkavégzés)
  • Modern, új, jól felszerelt irodát (játékszoba - biliárd, csocsó -terasz, tágas légtér, masszázs)
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület - a Kolosy tértől pár perc sétára
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, pénteken 8:00-15:00 - rugalmasan kezelik
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el friss szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Szereted a kihívásokat és az innovációt? Akkor ez a hirdetés neked szól! Partnerünk a legfrissebb technológiai megoldásokkal és szakértői tudással segíti ügyfeleit a digitális világ kihívásaiban. Cégük küldetése, hogy forradalmasítsa a vállalati informatikát és meghatározó szereplője legyen a digitális átállásnak. Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség neked szól, és szeretnél csatlakozni egy inspiráló és innovatív csapathoz, akkor ne habozz, jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 1 nap múlva