PROJEKT MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Egy olyan lehetőségnek a hirdetését olvasod ami megváltoztathatja az életedet.

Te is szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol hatalmas tudásbázissal rendelkeznek, nagyon fontos számukra a fejlődés és a munkatársak szakmai kiteljesedése.

Partnerünk az egyik legtöbb munkatárssal rendelkező vállalat Csongrád-Csanád megyében és egyben a világ legnagyobb élelmiszergyártó cége. Évente 150000 tonna kisállateledelt állítanak elő és csak Európában 12 gyártó egységgel rendelkeznek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

MIK LESZNEK A FELADATAID?:

  • A vállalat belső minőségügyi sztenderdjeinek és innovációs folyamatainak, valamint a meglévő és  fejlesztés alatt álló termékeinek és a gyártási technológiáinak megismerése, nyomonkövetése és fejlesztése.
  • A regionális fejlesztői csapatokkal és csapatvezetőkkel való kapcsolattartás, egyszerre több projekten is fogsz dolgozni.
  • A gyári környezetbe való új gépek és gyártósorok telepítéshez szükséges ismeretek elsajátítása és egyeztetése a gyári minőségügyi és kutatás-fejlesztési csapat tagjaival.
  • A termék minőség és a folyamat menedzsment KPI-okkal történő mérése, a folyamatlépések betartása, eltérés esetén javító intézkedés alkalmazása és eszkaláció.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Van egyetemi vagy főiskolai releváns végzettséged.
  • Élelmiszeriparban, gyógyszeriparban vagy vegyiparban minőségügyben, vagy kutatás-fejlesztésben szerzett minimum 2 éves tapasztalattal rendelkezel.
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret (angol munkanyelvhez és regionális, globális csapatokkal való kommunikációhoz).
  • Eredmény orientáltság, prioritások felállításának képessége, munkatársak motivációja.
  • Tervezési képességed és felelősség vállalásod magas szintű.
  • Csapatban való hatékony munkavégzés, konfliktus kezelés.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Vezető auditor képesítés.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Szakmai tudásodhoz illeszkedő alapbért biztosítanak.
  • Teljesítmény arányos bónusszal számolhatsz évente.
  • Cafeteria juttatás.
  • Bejárási támogatás.
  • Lakhatási támogatási formák.
  • 25 nap alapszabadság.
  • Egészség-, élet- és betegbiztosítás.

Munkavégzés helye: Csongrád-Bokros

Munkaidő: Törzsidő 9:00 – 15:00, 3 havi munkaidőkeret (heti 1-2 nap Home Office lehetőség)

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Partnerünk gyártástechnológia, ipari automatizálás területén kínál megoldást ügyfelei részére. Fő területeik: optikai mérőműszerek, kamerarendszerek és saját fejlesztésű szoftverek. Projekt folyamataik támogatására keresünk műszaki affinitással rendelkező csapattagot az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Szeretnél részt venni egy izgalmas gyártási projektben? Készen állsz vezetni és inspirálni a csapatot az újítások és hatékonysági célok felé miközben egy hosszútávú karrierlehetőség vár Rád? Hajlandó vagy kihívásokkal teli projektekbe fektetni a tudásodat és tapasztalatodat? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik legtöbb munkatárssal rendelkező vállalat Csongrád-Csanád megyében és egyben a világ legnagyobb élelmiszergyártó cége. Évente 150000 tonna kisállateledelt állítanak elő és csak Európában 12 gyártó egységgel rendelkeznek. Most folyamatosan bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 51 nap múlva