ÉPÍTŐIPARI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik.
Műszaki előkészítő csapatukba keresünk olyan

ÉPÍTŐIPARI ELŐKÉSZÍTŐT,

aki szívesen csatlakozna képzett csapatukhoz izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteken is dolgozni, jelentkezz!
Feladatok:
  • Projektek előkészítése, mennyiségi és díjkalkulációk készítése
  • Árajánlatok bekérése, tenderek lefolytatása, kiértékelése
  • Megrendelések / szerződések előkészítése és adminisztrációja
  • Anyagbeszerzés és a felmerülő igények folyamatos támogatása
  • Projektekhez kapcsolódó budget follow-up táblázatok kezelése
  • Alvállalkozókkal, beszállítókkal, építőanyag kereskedésekkel, gyártókkal, forgalmazókkal való folyamatos koordináció
  • Projekt vezetőkkel, építésvezetőkkel való együttműködés és csapatmunka
Elvárások a pozíció betöltéséhez:
  • Magasépítő technikus végzettség
  • Legalább 2 év generál kivitelezésben, előkészítésben szerzett tapasztalat
  • Stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata
Előnynek számít:
  • Egyetemi vagy főiskolai építész/építőmérnök diploma
  • CAD programok használata
  • Angol nyelvtudás
Amit a Megbízónk kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség, a munka és a felelősség mértékéhez igazodó bérezés
  • Egészségügyi biztosítás
  • Próbaidőt végig kísérő mentorprogram
  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák és szakmai fejlődést inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli projektek
  • A szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók
Munkavégzés helye:
  • Iroda: XII. kerület, a MOM Parkkal szemben
Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség a Jelentkezés gombra kattintva pályázd meg szakmai önéletrajzoddal!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. A szakma élvonalát képviselő csapatukba új munkatársat keresünk izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteket is vezetni, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva