PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk televízió, rádió és digitális reklámértékesítés területén
meghatározó piaci szereplő, az atmedia Kft.

Számukra keresünk pénzügyes csapatukba új munkatársat
a következő munkakörbe:

Részben önálló és asszisztensi feladatok az alábbi területeken:
  • Teljes körű, naprakész könyvelés
  • Banki utalások összeállítása, bankszámlakivonat könyvelése
  • Vevőkkel és szállítókkal folyószámla-egyeztetés
  • Vevők fizetőképességének, pénzügyi adatainak vizsgálata
  • Bejövő számlák rögzítése
  • Kimenő számlázás
  • Kimutatások, riportok készítése, további adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ad hoc egyeztetések, kimutatások készítése
Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:
  • 1-3 év gyakorlat, de gyakorlottabb idősebb munkatársak jelentkezését is szívesen veszik, akik otthonosan érzik magukat fiatalos környezetben
  • Számviteli és könyvviteli alapismeret
  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Terhelhetőség
  • Önállóság
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Sun könyvelőprogram ismerete
  • XIII. kerület (az irodai bejárást preferálják, de havi 2 nap Home Office-t biztosítanak, illetve szükség esetén is)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes
szakmai magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő szállítmányozási cég, akik kreatív és személyre szabott szolgáltatásokat nyújtanak megrendelőik számára. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Budapest

Partnerünk több évtizede működő, tőkeerős nemzetközi nagyvállalat, melynek magyarországi leányvállalata újonnan induló brandhez keres kereskedelmi asszisztens csapatuk kiépítésére új munkatársat a helyi vezetők mellé. Akár pályakezdők jelentkezését is várják az alábbi pozícióba: