TELEPHELYVEZETŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Concordia Közraktár Kereskedelmi Zrt.
a közraktározási piac jelentős szereplője.

Országosan több telephellyel rendelkezik, saját tárolókapacitással,
művi közraktározási rendszerével és színvonalas
szolgáltatásaival áll ügyfelei rendelkezésére.

Főbb tevékenysége a mezőgazdasági termények raktározása, tárolása,
melyhez az ország nagy részét lefedő telepi kapacitással rendelkezik.

A marcali telep 1993. óta áll a termelők, kereskedők rendelkezésére
a mezőgazdasági tárolás piacán.

Számukra keresünk új munkatársat marcali telephelyükre a következő munkakörbe:

Főbb feladatok:
  • Mezőgazdasági termények raktározásának, tárolásnak, kiadásának megszervezése a marcali telephelyen
  • A telep működésének irányítása
  • Munkaszervezés, a dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • A betárolt termények ellenőrzése, minősége megőrzésének biztosítása
  • Minőségbiztosítási, tűz- munkavédelmi és biztonsági előírások betartatása
  • Új üzleti partnerek felkutatása, kapcsolattartás a partnerekkel, központi irányítással
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (agrár és/vagy műszaki)
  • Hasonló munkakörben szerzett vezetői és szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, minőség központúság, nyitott és határozott személyiség
  • Dinamikus, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
  • Jó szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Előny a pozíció elnyeréséhez:
  • Hasonló szakterületen szerzett több éves vezetői gyakorlat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Környékbeli lakhely
Amit kínálnak:
  • Megfelelő bérezés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható vállalatnál
  • Cafetéria juttatás
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
  • Munkába járás költségtérítése
  • Gépjármű hivatalos célú használatának költség elszámolása

Munkavégzés pontos helye:

  • Somogy vármegye, Marcali
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el bruttó bérigénnyel megjelölt lehetőleg fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, és végzettségét igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CHEMICAL / PHARMACEUTICAL INDUSTRY | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk egy világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának része. Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva