LABORATÓRIUMI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az SGS Hungária Kft. a világ vezető független vizsgáló,
ellenőrző és tanúsító vállalatának része.

Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb, biztonságosabb és
összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladataid:
  • Reológiai vizsgálatok elvégzése a lisztes laborban (sikér, alveográf vizsgálat, esés szám, sütőipari érték),
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében,
  • Mintavételek elvégzése.
Téged keresnek, ha rendelkezel az alábbi feltételekkel:
  • Legalább középfokú szakirányú labor technikusi végzettség,
  • Liszt reológiai vizsgálataiban való jártasság,
  • Hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Rugalmasság,
  • Pontosság, precizitás.
Amire számíthatsz:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Munkába járás támogatása,
  • Stabil, nagyvállalati háttér,
  • Támogató, betanulást segítő légkör,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza.
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

AGRICULTURE | Somogy megye

Partnerünk a közraktározási piac jelentős szereplője. Országosan több telephellyel rendelkezik, saját tárolókapacitással, művi közraktározási rendszerével és színvonalas szolgáltatásaival áll ügyfelei rendelkezésére. Főbb tevékenysége a mezőgazdasági termények raktározása, tárolása, melyhez az ország nagy részét lefedő telepi kapacitással rendelkezik. A marcali telep 1993. óta áll a termelők, kereskedők rendelkezésére a mezőgazdasági tárolás piacán. Számukra keresünk új munkatársat marcali telephelyükre a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 21 nap múlva