PROJEKTASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Home office

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az Officium Irodafejlesztő Zrt. több, mint 10 éve irodai megoldásokat szállít
ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet,
valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal.

Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern,
minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Futó kivitelezési (irodai átalakítások) munkák háttértámogatása,
  • Projektek előkészítésében és zárásában való aktív közreműködés,
  • A párhuzamosan futó projektek dokumentációs feladatainak ellátása,
  • Anyag és eszközbeszerzési folyamatok támogatása,
  • Az üzletág napi adminisztratív jellegű feladatainak ellátása vállalatirányítási rendszerben,
  • Társterületekkel aktív kapcsolattartás szóban, írásban.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség érettségivel,
  • Minimum 2-3 év projektasszisztenciában szerzett tapasztalat,
  • Excel és Word programok gyakorlatias és rutinszerű használata (ezek tesztelve lesznek),
  • Precíz munkavégzés.
Előnyök:
  • Gazdasági, pénzügyi és/vagy építőipari előképzettség,
  • Azonnali kezdés.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Céges eredménytől függően 13. havi bér,
  • Rendszeres utalás SZÉP kártyára,
  • Medicover egészségbiztosítás próbaidőt követően,
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel,
  • Jellemzően havonta egyszer céges rendezésű, közös programok lehetősége,
  • Gyümölcsnap heti rendszerességgel,
  • Ingyenesen fogyasztható üdítő, kávé, tea az irodában,
  • Családbarát munkahely.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IV. kerület (2024.09-től a X. kerületben)
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00-16:30-ig (rugalmasan alakítható, home office heti 2x betanulást követően).
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka bérigényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Bács-Kiskun megye

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
LOGISTICS / TRANSPORTATION | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő szállítmányozási cég, akik kreatív és személyre szabott szolgáltatásokat nyújtanak megrendelőik számára. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva