KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Budapest, Home office

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Francia Tárgyalási szint

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával
és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk kínál Neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás
  • Beérkező rendelések teljes körű lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Reklamációk ügyintézésében való részvétel
  • Kintlévőségek kezelésében történő részvétel
  • Együttműködés az export üzletkötőkkel és társosztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van
  • Tárgyalóképes FRANCIA nyelvismerettel rendelkezel
  • Van tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Ügyfélorientált vagy
  • Gyors és pontos munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
Előnyt jelent:
  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Navision program ismerete
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig 08:30-17:00
Munkavégzés pontos helye:
  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Budapest

Partnerünk az Ascendum Építőgépek Hungária Kft. Magyarország egyik vezető építőipari gép forgalmazója. 14 országban, 1500 alkalmazottal, több, mint 100 üzleti területet fednek le összesen 30 különböző márka forgalmazásával. Most hozzájuk keresünk Budapest telephelyükre új munkatársat (akár pályakezdők jelentkezését is várják) az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnerünk környezetvédelmi kivitelezési és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég. Hozzájuk keresünk határozatlan idejű munkavégzésre új kollégát az alábbi pozícióra:

ADMINISTRATION / OFFICE STAFF | Heves megye

Partnerünk már 1986 óta készíti a friss, illatos pékáruit kedves vendégei, vásárlói számára. Folyamatosan fejlődnek és bővítik a munkatársi csapatukat is. Most irodai munkavégzésre keresik Tarnaleleszre a következő kulcsemberüket az alábbi munkakörbe: