BANKI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI (FRONT OFFICE) MUNKATÁRS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az Equilor Befektetési Zrt. 1990 óta a tőkepiac része.
Professzionális, ügyfélközpontú és személyre szabott, teljes körű befektetési
banki szolgáltatást nyújtanak belföldi és külföldi értékpapírokkal,
valamint devizákkal kapcsolatban magán és intézményi ügyfeleik számára.

Számukra keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Pályakezdők jelentkezését is várják!

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Ügyfélszámla nyitás
  • Ügyfélszámla szerződések előkészítése
  • Ügyfélszámlákkal, pénz- és értékpapírszámla mozgásokkal kapcsolatos felvilágosítás ügyfelek részére
  • Visszaigazolások, számlakivonatok küldése
  • Ügyfélmegbízások (utalások, transzferek) rögzítése, közvetítése Back Office felé
  • Ügyfél törzsadat állomány karbantartása
  • Ügyfélpénztár kezelés
  • Ügyfél tájékoztatás, kapcsolattartás, panaszok kezelése
  • Üzletkötői kapcsolattartás
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség és befektetési szolgáltatók részéről elfogadott szakmai képesítés (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz, szorgalmas, önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség és törekvés hosszú távon
  • Rugalmasság, munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Clavis rendszer ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes forint-valuta pénztárosi vizsga
  • Amit Partnerünk kínál:
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Versenyképes javadalmazás
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest (II.kerület)
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levelének csatolásával és bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában. Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 8 nap múlva