PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért,
amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába
új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Finanszírozási csoport támogatása,
  • Számlázásban, kintlévőség kezelésben való részvétel,
  • Ad-hoc és rendszeres riportok készítése, részvétel a havi és éves pénzügyi zárásban,
  • Főkönyvelő munkájának támogatása,
  • Belső riportok és külső adatszolgáltatások készítése,
  • Könyvvizsgálatban való részvétel,
  • Egyéb belső pénzügyi folyamatok támogatása,
  • Vevő és szállító partnerekkel történő egyeztetés,
  • A pénzügyi terület munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Követelmények:
  • Minimum középfokú pénzügyi végzettség,
  • 1-3 éves pénzügyi munkatársként szerzett tapasztalat,
  • Naprakész számviteli és könyvelési ismeretek,
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel tudással.
Előnyök:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • SAP rendszer ismerete,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Béren kívüli juttatások (bónusz, cafetéria),
  • Stabil céges háttér, bejelentett munkaviszony,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Lendületes csapat.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIII. kerület.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra, Home Office lehetőséggel.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Zala megye

Partnerünk 2018 óta készít kiváló minőségű szörpöket. Termékeikben a régi, nagyszüleinktől kapott családi receptúrát ötvözik a mai technológia adta lehetőségekkel, hogy kizárólag természetes alapanyagokból a legjobb minőségű szörpöket készíthessék el nap mint nap. Céljuk, hogy minél több ember számára segítsenek megtalálni a legjobb szörpélményt itthon és külföldön is. Hozzájuk keresünk új kollégát teljes vagy részmunkaidős beosztásban az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva