WEALTH OFFICE / PRIVATE BANKING TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az EQUILOR Alapkezelő Zrt., Magyarországon elsőként vezette be
az angolszász-svájci mintára épülő Wealth Office szolgáltatását, amely hatékony
vagyonkezelési megoldást biztosít a legnagyobb megtakarítási állománnyal rendelkező partnereinek a hagyományos privát banki szolgáltatások mellett.

A Wealth Office megkülönböztető stratégiája, hogy az intézményi vagyonkezelésben szerzett tapasztalatokra alapozva a lakossági-vállalati szegmensben is új dimenziót nyisson
nemzetközi hagyományok szerint, független és eredmény orientált
vagyonkezelési megoldással, exkluzív kényelmi szolgáltatásokkal.

Amennyiben érdekelnek az innovatív és egyedi vagyonkezelési megoldások,
úgy várják jelentkezésed az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Új ügyfelek felkutatása és szerződéskötés
  • Magán- és vállalati partnereikkel folyamatos kapcsolattartás
  • Az ügyfelek egyedi igényeinek részletes feltárása az elvárásoknak legjobban megfelelő portfóliókialakítás céljából
  • Befektetési tanácsadás speciálisan kapcsolt számláknál
  • Partnereik számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre is
  • Termék és szolgáltatás fejlesztésben részvétel
  • Felejtsd el az értékesítés szót, helyette koncentrálj az ügyféligények kielégítésére
Téged keresnek, ha:
  • Legalább 5 éves munkatapasztalattal és szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szakmai elhivatottság és ügyfélfókuszú gondolkodás jellemez
  • Szereted a változatos és önálló munkavégzést
  • Kiemelt kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltság fontos számodra
  • Magabiztos, határozott fellépés jellemez
  • Precíz, pontos munkavégzés az alapértékeid közé tartozik
  • Hatékony problémamegoldó készséggel bírsz
  • Nyitott vagy az újdonságra, gyors reagálási készséggel rendelkezel
Előnyt jelent számodra:
  • Széleskörű és mély kapcsolati háló
  • Legalább 10 éves privát banki / wealth management tapasztalat
  • Angol és/vagy egyéb idegen nyelv folyékony használata
  • Befektetések világa mellett egyéb kapcsolódó területen jártasság (pl. utódlástervezés, BVK, corpfin, hitelezés)
  • Digitálisan aktív és fogékony hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Versenyképes javadalmazási csomagot nyújtanak (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások, dolgozói számlacsomag, szakmai és nyelvi képzések)
  • Szakmai fejlődést, továbbképzési lehetőségeket nyújtanak, valamint készségfejlesztő tréningeken való részvételt
  • Náluk globális gazdasági és pénzügyi tudás, valamint tapasztalat megszerzésére van lehetőség
  • Sajtó és médiamegjelenésre nyílik lehetőség
  • Elegáns, jól megközelíthető munkahelyi környezetet biztosítanak
  • Kiszámítható munkarenddel és megfelelő létszám biztosításával igyekszenek hozzájárulni a munka-magánélet egyensúly megteremtéséhez
Csatolandó dokumentumok/információk:
  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz
  • Magyar nyelvű motivációs levél
  • Bérigény megjelölése
Munkavégzés pontos helye:
  • Országos
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát magyar nyelvű motivációs levelével és bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

BANKING / INSURANCE | Budapest

Partnerünk egy osztrák családi vállalkozás, amely nemzetközi szinten tevékenykedik, a Közép-Kelet-Európában működő vállalatok vezető kockázati és biztosítási tanácsadója és specialistája. 17 országban van jelen, több, mint 200 országot szolgál ki. Most számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 59 nap múlva

Megbízónk 1990 óta a tőkepiac része. Professzionális, ügyfélközpontú és személyre szabott, teljes körű befektetési banki szolgáltatást nyújtanak belföldi és külföldi értékpapírokkal, valamint devizákkal kapcsolatban magán és intézményi ügyfeleik számára. Számukra keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe (pályakezdők jelentkezését is várják):

A hirdetés lejár 10 nap múlva
FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Partnerünk kelet-közép európai és kiemelten magyarországi fókuszú dinamikusan fejlődő vállalati tanácsadással foglalkozó vállalat. Csapatuk tevékenysége számos területet fed le, beleértve a menedzsment tanácsadást (management consulting), vállalati pénzügyeket (corporate finance), az M&A tanácsadást és különféle tőkepiaci tranzakciókat. A tőkepiaci területen koordinálnak és támogatnak kötvénykibocsátásokat, tőzsdei bevezetéseket (IPO) és egyéb tőkepiaci szolgáltatásokkal segítik partnereiket. A projekt alapú munkavégzés dinamikus, folyamatosan változó munkakörnyezetet teremt, amely folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít. Csapatuk elkötelezett, hogy testre szabott és ügyfélcentrikus megoldásokat nyújtson teljes összhangban partnereik céljaival és igényeivel. Számukra keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe: