ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Kecskemét

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Saubermacher-Magyarország Kft. 30 éves hazai múlttal rendelkező
osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése
és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz
és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás.

Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk
BUDAÖRSI telephelyükre az alábbi pozícióba:

Pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Értékesítési osztály adminisztrációs háttértámogatása
  • Számlázásban való részvétel (teljesítésigazolások, számlamellékletek összeállítása)
  • Havi jelentések összeállítása, küldése a partnerek részére
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Munkatársakkal, telephelyekkel napi szintű kapcsolattartás
  • Ajánlatok előkészítése, elkészítésében való részvétel
  • Árajánlathoz szükséges információk összegyűjtése
  • Bejövő bizonylatok rögzítése saját vállalatirányítási rendszerben
Téged keresnek, amennyiben:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Szereztél már korábban adminisztrációs munkakörben tapasztalatot
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Precíz és proaktív személyiséged van
  • Magabiztosan használod az Excelt
Előnyt jelent, ha:
  • Rendelkezel hulladékgazdálkodási tapasztalattal
  • Legalább alap szinten beszélsz angolul vagy németül
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Havi cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Személyes-és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet, támogató- jó hangulatú csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs, Kecskemét vagy Galgamácsa.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

FINANCE / ACCOUNTING / CONTROLLING | Budapest

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában. Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 8 nap múlva