KÖNYVELŐ, BÉRSZÁMFEJTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Mérlegképes könyvelői és bérszámfejtői végzettséggel rendelkezik?
Több, mint 3 éves tapasztalata van és pontos, precíz munkavégzés jellemzi?

Amennyiben a fentiekre a válasza IGEN, akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Partnerünk a H&H Home Group Kft. egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás,
amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját
szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek,
valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak.

TATABÁNYAI központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Könyvelési- bérszámfejtési feladatok teljes körű elvégzése
  • Havi és negyedéves, éves zárási feladatok ellátása
  • Beszámolók elkészítése az általános magyar számviteli szabályok szerint
  • Bejövő és Kimenő számlák, bizonylatok kontírozása és könyvelése
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos nyilvántartások, elszámolások készítése, aktualizálása
  • Hatóságok, külső partnerek és intézmények felé (pl. KSH; NAV, OEP…stb) teljesítendő adatszolgáltatások elkészítése
  • Adóbevallások (08-as, ÁFA, társasági adó stb.) elkészítése
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Aktív mérlegképes könyvelői-bérszámfejtői végzettség
  • Naprakész magyar számviteli és adó jogszabályi ismeret
  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office magas szintű használata
  • RLB60 magabiztos ismerete, használata
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Vezetői engedély b kategória
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság
  • Terhelhetőség, lojalitás, önállóan és csapatban is kiemelkedő munkavégzés
  • Adótanácsadói valamint könyvvizsgálói végzettség előnyt jelent
Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. Havi fizetés
  • Próbaidőt követően negyedéves motivációs bónusz
  • Inspiráló és barátságos családias munkakörnyezet
  • Lehetőség fejlődésre
Munkavégzés pontos helye:
  • Tatabánya
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR / LABOUR AFFAIRS | Fejér megye

Partnerünk több, mint 35 éve a magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője, főként autóipari területen. Szolgáltatásaikat folyamatosan bővítik, hogy az egyre szigorúbb vevői követelményeknek eleget tegyenek, így nagy autóipari vállalatok beszállítójává váltak. Hozzájuk keresünk új kollégát azonnali kezdési lehetőséggel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva