ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol rövid időn belül teljesülhetnek az elképzelései?

Több pénzre, sikerre, biztonságra és mégis önállóságra vágyik
egy professzionálisan működtetett értékesítői csapaton keresztül?

Akkor partnerünknél a Golden-Immo-nál a helye!

Magyarország legsikeresebb Franchise partneri címét elnyerő cég,
akihez keressük új munkatársuk az alábbi pozícióba:

Miért és mikor érdemes őket választani?
  • Ha Ön olyan munkát szeretne, ahol a fejlődési és fejlesztési lehetőségek gyakorlatilag korlátlanok, az eredményességet egy nagy tapasztalatokkal és eredményekkel rendelkező felsővezetői csapat biztosítja, hozzáadva egy országos hálózat erejét, tapasztalatát, szakmai, jogi és üzleti hátterét, ahol a kereseti lehetőségének nincs felső határa, akkor ez a munka Önnek való.
  • Ha Ön ambiciózus, vannak céljai és álmai, szeret és tud kitartóan dolgozni, jól kezeli a problémákat, kreatív és pozitív kisugárzású, könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel, jól tárgyal, akkor alkalmas lehet a pozícióra.
  • Olyan eszközt nyújtanak, amit rövid időn belül több pénzre, szabadidőre, önálló napirendre, magasabb pozícióra, anyagi biztonságra válthatja.
A leendő feladatai lesznek:
  • 5-15 fős értékesítő csapat működtetése
  • Új értékesítők betoborzása, első körös interjúk megtartása
  • Csapatépítés
  • Mentorálás
  • Értékesítők fejlesztése, szakmai támogatása, motiválás az egyéni és csapatcélok megvalósítása érdekében
  • Megbízónk 20 év alatt összegyűjtött tapasztalatának segítségével
Egyéb információk, elvárások:
  • Speciális értékesítési területről van szó, értékesítési tapasztalat hiányában szükséges lehet 1-6 hónapot eltölteni az értékesítési folyamatok megismerésével
  • Változásokhoz való gyors alkalmazkodás
  • Vezetői attitűd
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Idegennyelv ismeret előnyt jelent
  • Értékesítés-orientált vezetési és döntéshozatali képesség
Javadalmazás:
  • Jutalékos rendszerben
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest teljes területe
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Szeged

Hosszútávú karrierlehetőséget és stabil munkahelyet keresel? Szeretnél hozzájárulni a pihentető alváshoz, azáltal, hogy vásárlóid számára biztosítod a legmegfelelőbb termékeket? Megtaláltad! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő, családi vállalkozás. A vállalat fő profilja a tollal/pehellyel, gyapjúval, műszállal és egyéb természetes és szintetikus szállal töltött paplanok és párnák gyártása, forgalmazása. Immáron tizenkettedik éve folyamatosan birtokolják a Superbrands márkaelismerést, valamint évek óta a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének tagjai. Külkereskedelmi csapatuk vezetésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk fémmegmunkálással foglalkozó családi vállalat, mely nemzetközi és hazai autóipari partnerek kiszolgálását látja el két telephelyről. Operatív működésük koordinálására szeretnének olyan felsővezetőt beilleszteni, aki autóiparból hozott szakmai ismereteivel és megoldásaival erősíteni tudja a cég stabilitását a piacon. Számukra keresek határozott, magabiztos, következetes vezetőt az alábbi pozícióba:

SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Szeretnél részese lenni egy dinamikusan fejlődő vállalat sikertörténetének? Készen állsz arra, hogy vezess egy csapatot, ami új magasságokba emeli a vásárlói élményt? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk közel 50 országban van jelen saját értékesítő vállalatai révén és további 50 piacon pedig importőrökön keresztül. A vállalat háztartási cikkek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Légy részese egy sikeresen működő csapatnak az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 48 nap múlva