ÜZLETVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél részese lenni egy dinamikusan fejlődő vállalat sikertörténetének?
Készen állsz arra, hogy vezess egy csapatot, ami új magasságokba emeli a vásárlói élményt?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk közel 50 országban van jelen saját értékesítő vállalatai révén és további 50 piacon pedig importőrökön keresztül. A vállalat háztartási cikkek gyártásával és értékesítésével foglalkozik.
Légy részese egy sikeresen működő csapatnak az alábbi pozícióban:

ÜZLETVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Hosszútávú kapcsolatok kiépítése ügyfelekkel és partnerekkel a tanácsadási folyamatban és az értékesítés utáni szolgáltatásokban való részvétel révén;
  • Árajánlatok készítése, az ajánlatok nyomon követése és továbbítása az ügyfelek részére;
  • Promóciós, kollaborációs tevékenységek szervezése, irányítása;
  • Minőségi terméktanácsadás az üzletekben;
  • Feladatok delegálása, szervezése a beosztott munkatársak részére;
  • Az üzlet folyamatos gondozása, a hatékony és professzionális működés biztosítása érdekében;
  • Szoros együttműködés a cég egyéb divízióival a professzionális munkavégzés érdekében;
  • Készülékek, egyéb termékek és POS anyagok készletszintjének folyamatos nyilvántartása;
  • Egyéb közvetlen vezetőtől érkező feladatok ellátása.

A pozíció betöltéséhez az alábbiakra lesz szükséged:

  • Felsőfokú végzettség (OKJ-s, főiskolai vagy egyetemi szakon);
  • Minimum 1-2 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat üzletvezetőként;
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás, melyre a belső kommunikációhoz és a régiós kapcsolattartáshoz lesz szükséged;
  • Jó problémamegoldás - erős elemző és szervezőkészség;
  • Empatikus vezetői attitűd;
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés és terhelhetőség.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • ERP (SAP) és CRM rendszerek ismerete
  • Prémium kategóriás termékeket értékesítő üzlet vezetőjeként szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • A pozícióhoz illeszkedő versenyképes alapbér;
  • Cafeteria;
  • Negyedéves bónusz;
  • Éves teljesítményarányos bónusz;
  • Munkába járási támogatás;
  • Egészségbiztosítási lehetőség;
  • Munkaruha hozzájárulás.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 10:00 - 18:00, Kéthetente szombatonként 10:00 - 14:00

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz frissített magyar önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

SALES / COMMERCE / TRADE | Budapest

Partnerünk szakértő a növényi eredetű szépségápolásban. A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képvisel, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére. Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
SALES / COMMERCE / TRADE | Pest megye

Élsz-halsz az autókért, de még keresed azt a munkahelyet, ahol nem csak a modellek, hanem a cégvezetés hozzáállása is kiváló? Ha a válaszod igen ez a lehetőség Neked szól! Megbízónk elhivatott, hogy olyan munkahelyet biztosítson, ahol jól érezheted magad, és dedikált mentor segítségével könnyíti meg a betanulásod! Több mint 10 éve használt autók kereskedelmével foglalkoznak. Dunakeszi telephelyükre keresünk kiváló kommunikációval és kereskedői vénával rendelkező új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 24 nap múlva