MECHANIKUS KARBANTARTÓ (ipari varrógépek)

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni,
akkor ez a hirdetés Neked szól!

Partnerünk járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten
a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire.

Karbantartói csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

MECHANIKUS KARBANTARTÓ (ipari varrógépek)
A karbantartási vezető támogatása mellett ezek lesznek a feladataid:
  • Gyártósori varrógépek /berendezések optimális beállítása,
  • Műszaki hibák gyors és hatékony elhárítása,
  • A gyártósor indulásának elősegítése,
  • Elektromos hajtások, érzékelők hibakeresése, cseréje,
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése.
Ezek az elvárások ahhoz, hogy sikeres legyél:
  • Rendelkezz középfokú mechanikus végzettséggel,
  • Mechanikus gépek beállításában és karbantartásában való 1-3 év jártasság,
  • Legyenek felhasználói szintű számítógépes ismereteid,
  • A több műszakos munkarend vállalása ne okozzon problémát számodra,
  • Csapatban és önállóan is tudj dolgozni,
  • Pontosan, precízen végezd munkádat.
Ha Partnerünket választod, az alábbiakkal várnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Éves, negyedéves és havi bónuszok lehetősége,
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben,
  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet,
  • Összetartó, lendületes csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel,
  • Bejárási támogatás,
  • Céges busz négy irányból is (Baja, Komló, Pécs, Dombóvár), a műszakos kollégák részére.
Munkavégzés pontos helye:
  • Bonyhád, Ipari Park 02/79/A/1-2.
Munkaidő:
  • Három műszakos munkarend (alkalmanként készenléttel).
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó fizetési igényed megjelölésével az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

MANUFACTURING / PRODUCTION | Veszprém megye

Partnerünk gyártástechnológia, ipari automatizálás területén kínál megoldást ügyfelei részére. Fő területeik: optikai mérőműszerek, kamerarendszerek és saját fejlesztésű szoftverek. Projekt folyamataik támogatására keresünk műszaki affinitással rendelkező csapattagot az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Partnerünk a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek, valamint feltörekvő induló vállalkozásoknak dolgoznak. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
MANUFACTURING / PRODUCTION | Tolna megye

Szeretne egy szuper csapatban dolgozni? Fontos Önnek, hogy egy piacvezető, innovatív cégnél dolgozhasson? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 24 nap múlva